SCHAEFFLER AUTOMOTIVE AFTERMARKET

Czy mają Państwo pytania dotyczące oferowanych przez nas części zamiennych? Czy szukają Państwo sprzęgła pasującego do konkretnego pojazdu? Tutaj znajdują się strony naszych specjalistów w zakresie obsługi posprzedażnej…

www.schaeffler-aftermarket.pl

 
PORTAL WARSZTATOWY
REPXPERT - Portal internetowy dla warsztatów i dealerów samochodowych

Portal internetowy dla warsztatów i dealerów samochodowych
www.repxpert.pl

 
Aftermarket

Automotive Aftermarket

Schaeffler Automotive Aftermarket

Więcej niż pierwszy wybór:

Więcej innowacji, więcej jakości, więcej usług

Z każdą naprawą pojazdu najczęściej związane jest zastosowanie produktów i rozwiązań naprawczych z oferty Schaeffler Automotive Aftermarket. Jako wiodący partner w rozwoju przemysłu motoryzacyjnego Schaeffler ma wieloletnie doświadczenie na niezależnym rynku motoryzacyjnym części zamiennych i oferuje innowacyjne rozwiązania. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z samochodem osobowym, użytkowym, ciężarowym, czy też traktorem, Schaeffler Automotive Aftermarket oferuje idealnie dopasowane rozwiązania naprawcze dla układu przeniesienia napędu, silnika i zawieszenia dla pojazdów wszystkich marek i modeli w najwyższej jakości. Schaeffler ze swoimi markami LuK, INA, FAG i Ruville jest wiodącym dostawcą części dla przemysłu motoryzacyjnego w zakresie precyzyjnych komponentów i systemów z obszaru przeniesienia napędu silnika, skrzyni biegów i zawieszenia. Wszystkie elementy idealnie ze sobą współpracują oraz umożliwiają szybką i profesjonalną naprawę.

Oryginalne części zamienne dla układu przeniesienia napędu, silnika i zawieszenia

Od ponad 50 lat Schaeffler oferuje pod swoją marką LuK wszystkie elementy niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnej naprawy układu przeniesienia napędu. Produkty linii LuK RepSet (LuK RepSet, LuK RepSet Pro, LuK RepSet DMF oraz LuK RepSet 2CT) wspierają warsztaty podczas wymiany sprzęgła. Oferta produktów obejmuje ponadto hydrauliczne systemy wysprzęglające oraz dwumasowe koła zamachowe. Dotyczy to także samochodów użytkowaych i traktorów.

INA dostarcza sprawdzone rozwiązania dla silników. Oferta produktowa obejmuje kompleksowe rozwiązania dla napędu rozrządu (zarówno dla napędu pasowego, jak i łańcuchowego), napędu osprzętu silnika, poprzez sterowanie zaworów, aż do systemów chłodzenia silnika. Portfolio składa się z pojedynczych elementów oraz innowacyjnych zestawów naprawczych (KIT i SET).

Marka FAG znana jest z jakości oraz innowacyjności w zakresie technologii łożysk. Oferta obejmuje niezawodne łożyska kół i moduły łożysk: od tradycyjnych zestawów FAG WheelSet, poprzez kompleksowe zestawy FAG WheelPro umożliwiające naprawę łożysk kół na jednej osi oraz FAG WheelDisc (zestawy naprawcze ze zintegrowaną tarczą hamulcową), aż do zestawów naprawczych dla samochodów dostawczych i zestawów FAG RIU (kompaktowe łożyska naprawcze) dla samochodów użytkowych. Nowością wśród kompleksowych zestawów naprawczych jest rozwiązanie FAG SmartSET dla samochodów użytkowych.

Ruville to specjalista w dziedzinie rozwiązań naprawczych dla silnika i zawieszenia większości pojazdów poruszających się po drogach na całym świecie.

Usługi, Informacje i Wiedza

W obliczu coraz bardziej skomplikowanych systemów stosowanych w nowoczesnych pojazdach oraz ilości nowych modeli pojazdów, mechanicy mają do czynienia z coraz bardziej wymagającymi naprawami. Dzięki portalowi REPXPERT, Schaeffler wspiera warsztaty w zakresie aktualnej wiedzy dotyczącej pojazdów, a także skupia w jednym miejscu wszystkie informacje techniczne dotyczące produktów LuK, INA, FAG i Ruville. Znajduje się tam: katalog produktów, instrukcje montażu, filmy i szkolenia techniczne. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu na motoryzacyjnym rynku części zamiennych Schaeffler z sukcesem wspiera warsztaty na całym świecie. Stale aktualizowana treść i możliwość bezpośredniego kontaktu ze specjalistami REPXPERT gwarantują kompleksowe usługi. Oprócz własnych usług, Schaeffler uczestniczy razem z innymi producentami z branży motoryzacyjnej w inicjatywach mających na celu zwiększenie świadomości wśród warsztatów i dystrybutorów. Do takich projektów należą m.in. program "Bezpieczny Warsztat".

 

Schaeffler stosuje pliki „cookies” w celu zapewnienia optymalnego wykorzystania dostępnych treści. Dalsze korzystanie z naszego serwisu oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji

Akceptuję