Astraios
Stanowisko do badań łożysk wielkogabarytowych

Astraios-najnowocześniejsze, największe i najbardziej wydajne stanowisko do badań łożysk wielkogabarytowych na świecie

Stanowisko do badań łożysk wielkogabarytowych

 
KATALOG PRODUKTÓW
medias® 5.0

Szybko i komfortowo dzięki asystentowi wyboru:
System wyboru produktów i doradztwa medias® został gruntownie zmieniony.

Katalog produktów medias 5.0

 

Serdeczenie witamy w INA I FAG

Schaeffler Gruppe na całym świecie rozwija i produkuje pod marką INA łożyska toczne, łożyska ślizgowe, systemy liniowe dla przemysłu, ale również jako dostawca do przemysłu motoryzacyjnego precyzyjne elementy do silników, przekładni i układów napędowych. Produkty INA od wielu dziesiątek lat są znane jako rozwiązania kreatywne wytwarzane z zastosowaniem najnowocześniejszej wiedzy inżynierskiej i kompetencji produkcyjnych. Posiadająca ponad 100 lat tradycji marka FAG należy do Schaeffler Gruppe od 2001. Jest on znana na całym świecie z szerokiego programu łożysk standardowych i wysoko precyzyjnych łożysk dla prze przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego oraz lotniczego i kosmicznego. Produkty marki INA i FAG, które w Polsce reprezentuje firma Schaeffler Polska Sp. z o.o., powstają w ponad 60 zakładach i są obecne we wszystkich liczących się krajach uprzemysłowionych. Firma Schaeffler KG jest największą spółką w Schaeffler Gruppe, która ze swoimi markami INA, FAG i LuK jest obecna bezpośrednio w 170 miejscach i równo 49 krajach na całym świecie.

 

Aktualne informacje

2016-10-25 | PUBLIKACJE

Schaeffler i IBM rozpoczynają strategiczną współpracę

Jako część strategii „Mobilność przyszłości” Schaeffler rozpoczął proces digitalizacji całego przedsiębiorstwa. Razem z partnerem strategicznym, firmą IBM, Schaeffler opracowuje platformę cyfrową umożliwiającą przetwarzanie dużej ilości danych i optymalizację procesów. Od października 2016 Schaeffler Cloud będzie dostępna dla pierwszych użytkowników.

Strategiczne partnerstwo Schaeffler i IBM:
 
2016-01-25 | PUBLIKACJE

Prof. Dr Rainer Lindner dołącza do Schaeffler

Schaeffler powitał wieloletniego Dyrektora Zarządzającego w Komitecie Współpracy Gospodarczej z Europą Wschodnią Prof. Dr Rainer Lindner, w szeregach kadry zarządzającej. Pan Lindner (49) objął stanowisko CEO subregionu Schaeffler Europa Środkowo-Wschodnia.

Prof. Dr Rainer Lindner dołącza do Schaeffler
 
2015-04-27 | PUBLIKACJE

Dr Stefan Spindler nowym Dyrektorem Generalnym działu Przemysłu w Schaeffler AG

Rada Nadzorcza Schaeffler AG powołała Dr Stefana Spindler (53) na Członka Zarządu Dyrektorów Zarządzających w Schaeffler AG z dniem 1 maja 2015.

Dr Stefan Spindler nowym Dyrektorem Generalnym
 
2014-04-17 | PUBLIKACJE

Kundeninformation Nr. 90

SPIS TRESCI : Skuteczne rozwiązania u klientów mówią za siebie, Pozostałe tematy

Kundeninformation Nr. 90
 
2014-03-26 | PRASA

Schaeffler finalizuje globalną certyfikację wszystkich dystrybutorów

W ramach swojej koncepcji partnerstwa w dystrybucji Schaeffler dokonał oceny i certyfikacji swoich partnerów handlowych na całym świecie. Globalna sieć przedsiębiorstw obejmuje ogółem ponad 1000 partnerów handlowych w ponad 4000 oddziałach.

Koncepcja partnerstwa w dystrybucji
 
2014-01-17 | PUBLIKACJE

Kundeninformation Nr. 89

TEMAT PUBLIKACJI: Zastąpienie łożysk typu YRT i RTC stołu obrotowego w zakresie średnicy wewnętrznej od 580 mm do 1030 mm, nowym typem YRTC

Kundeninformation Nr. 89
 
2013-11-07 | PUBLIKACJE

Kundeninformation Nr. 88

ZAWARTOŚĆ : Obniżenie całkowitego kosztu posiadania: rozwiązanie systemowe dla dzielonych łożysk baryłkowych z oprawami wolnostojącymi SNS i urządzeniami monitorowania stanu | Optymalne wsparcie projektowania przy pomocy asystenta doboru oprawy w programie medias® | Nowe podwójne klucze hakowe FAG - dokładny montaż także bez mierzenia | Wysoka obciążalność osiowa dzięki optymalizacji styku na obrzeżu: nowa broszura dla łożysk walcowych INA i FAG w wykonaniu TB | Lubtect® uzyskał dopuszczenie H1 do stosowania przy środkach żywnościowych

Kundeninformation Nr. 88
 
2013-07-31 | PRASA

Wyróżnienia na całym świecie dzięki innowacjom, jakości i serwisowi

Stałe innowacje i zero braków, tak brzmią wytyczne jakościowe Schaefflera. Stosownie do tego firma wraz ze swymi markami INA, LuK i FAG żyje na całym świecie inicjatywą „Fit for Quality“. Stoją za tym wymagające cele odnośnie jakości, innowacji, serwisu jak też efektywności dostaw. Trwałe doścignięcie tych celów potwierdzają liczne wyróżnienia ze strony klientów na całym świecie.

Liczne odznaczenia na całym globie potwierdzają innowacyjność, jakość serwisu i sprawność Schaefflera jako kooperanta dla motoryzacji
 
2013-07-31 | PRASA

Dzielone łożyska baryłkowe FAG – szybki i prosty montaż

Baryłkowe łożyska dzielone FAG upraszczają i przyspieszają wymianę łożysk przede wszystkim w trudno dostępnych miejscach jak na przykład wały wielopodporowe. W łożyskach dzielonych pierścień wewnetrzny, zewnętrzny i koszyk ze złożeniem baryłek są dzielone i łączy się je skręcając śrubami.

Ograniczanie przestojów – obniżanie kosztów
 
2013-07-31 | PUBLIKACJE

Kundeninformation Nr. 86

Streszczenie: Jednolita strategia rynkowa dla łożysk kulkowych zwykłych, Unikatowe: nowe możliwości obliczeniowe dla wszystkich materiałow na łożyska ślizgowe, Informacja techniczna o wyrobie „Oprawy wolnostojące dzielone SNS“ (TPI 231), FAG CONCEPT8 - niewielkie kompaktowe przemysłowe urządzenie do smarowania, FAG GreaseCheck – Innowacyjny czujnik smarowania alarmuje zanim powstanie uszkodzenie

Kundeninformation Nr. 86
 
2013-06-28 | PRASA

Schaeffler zniszczył 26 ton plagiatów łożysk tocznych

Łożyska toczne różnej konstrukcji i rozmiarów zostały z wielkim ,,hukiem” przetransportowane przez chwytak koparki do zgniatacza złomu. Dotyczy to wszystkich podrabianych łożysk ocechowanych znakami INA i FAG, jakie zabezpieczono podczas obławy. Celem akcji było spowodowanie aby łożyska stały się nieprzydatne do użycia.

Zwalczanie pirackich wyrobów
 

Schaeffler stosuje pliki „cookies” w celu zapewnienia optymalnego wykorzystania dostępnych treści. Dalsze korzystanie z naszego serwisu oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji

Akceptuję