Szukany termin

Główny/-a księgowy/-a (m/f)

Referenzcode: PL-C-IPL-19-08643
Standort(e): Warszawa

Ihre Aufgaben

  • Prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami, kontrolę i uzgadnianie kont księgowych
  • Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych raportów na potrzeby Grupy Schaeffler
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych wg ustawy o rachunkowości oraz IFRS, a także udział w badaniu przez biegłego rewidenta
  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych oraz sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (NBP, US, Urząd Statystyczny itp.) oraz przygotowywanie sprawozdań na ich potrzeby
  • Wsparcie przy sporządzaniu i analizie danych z zakresu rachunkowości zarządczej

Ihr Profil

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub rachunkowości
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie działającej w otoczeniu międzynarodowym
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz raportowania wg IFRS
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Znajomość MS Office, mile widziana znajomość SAP (Fi/Co)
  • Zdolności analityczne, rzetelność i sumienność
  • Znajomość angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (zagadnienia księgowe)- warunek konieczny
Spannende Aufgaben und hervorragende Entwicklungsperspektiven warten auf Sie, denn wir gestalten die Zukunft mit Innovationen. Wir freuen uns, Sie kennenzulernen.

Schaeffler Polska Spolka z.o.o.
Bitte senden Sie Ihre Bewerbung an:
Aneta Cichoń
aneta.cichon@schaeffler.com

Potwierdzenie