Szukany termin

Specjalista ds.produktu (m/f)

Referenzcode: PL-C-IPL-20-03776
Standort(e): Warszawa

Oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony na atrakcyjnych warunkach finansowych, stabilność pracy w międzynarodowym koncernie, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW.

Ihre Aufgaben

  • przygotowywanie informacji technicznych i sprawdzanie informacji marketingowych o produkcie,
  • komunikowanie informacji o produktach do odbiorców wewnętrznych i zewnętrznych
  • współpraca z centralą w sprawach zw. z produktem,
  • realizacja bieżących działań związanych z zarządzaniem produktem
  • administrowanie danymi dot. produktu w SAP,
  • nadzór nad katalogami (także On-Line),
  • przygotowywanie prezentacji, prowadzenie szkoleń
  • planowanie strategii rozwoju produktu,
  • zarządzanie treściami i społecznością online (FB, YouTube)

Ihr Profil

  • dobra znajomość rynku części zamiennych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność formułowania myśli na piśmie oraz umiejętność prezentacji
  • dobra znajomość angielskiego - konieczna, znajomość j. niemieckiego mile widziana
  • doświadczenie mechanika samochodowego będzie dodatkowym atutem
Spannende Aufgaben und hervorragende Entwicklungsperspektiven warten auf Sie, denn wir gestalten die Zukunft mit Innovationen. Wir freuen uns, Sie kennenzulernen.

Schaeffler Polska Spolka z.o.o.
Aneta Cichon
aneta.cichon@schaeffler.com

Potwierdzenie