Szukany termin

Specjalista ds.logistyki (m/f)

Referenzcode: PL-C-IPL-20-05700
Standort(e): Warszawa

Umowę o pracę na czas nieokreślony na atrakcyjnych warunkach finansowych
Stabilność pracy w międzynarodowym koncernie
Opiekę medyczną
Ubezpieczenie NNW

Ihre Aufgaben

  • Administracyjne i operacyjne wsparcie tematów związanych z procesami magazynowymi
  • Koordynowanie procesów w obszarze przyjęcia i wydania towaru
  • Monitorowanie i koordynowanie transportu
  • Monitorowanie i kontrola celów logistycznych (KPI) i standardów operacyjnych firmy
  • Koordynowanie przepływu informacji między działami firmy

Ihr Profil

  • Dobra znajomość procesów logistycznych, planowania magazynu
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy metodami Lean management oraz KAIZEN mile widziane
  • Wykształcenie wyższe/ średnie logistyka lub pokrewne
  • Dobra znajomość angielskiego - konieczna, znajomość j. niemieckiego mile widziana
Spannende Aufgaben und hervorragende Entwicklungsperspektiven warten auf Sie, denn wir gestalten die Zukunft mit Innovationen. Wir freuen uns, Sie kennenzulernen.

Schaeffler Polska Spolka z.o.o.
Aneta Cichon
aneta.cichon@schaeffler.com

Potwierdzenie