Szukany termin

Pracownik Działu Obsługi Zamówień (m/f)

Referenzcode: PL-C-IPL-20-06248
Standort(e): Warszawa

Oferujemy:
Umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych
Stabilność pracy w międzynarodowym koncernie
Opiekę medyczną
Ubezpieczenie NNW

Ihre Aufgaben

  • Obsługa zamówień i kont dystrybutorów zgodnie z procesami i procedurami
  • Monitorowanie i kontrola celów operacyjnych (KPI)
  • Wsparcie w obsłudze procesów reklamacyjnych
  • Aktualizacja danych w systemach
  • Opracowywanie i aktualizacja procedur
  • Koordynacja przepływu informacji między działami firmy

Ihr Profil

  • Znajomość języka angielskiego - konieczna
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Mile widziana znajomość SAP
Spannende Aufgaben und hervorragende Entwicklungsperspektiven warten auf Sie, denn wir gestalten die Zukunft mit Innovationen. Wir freuen uns, Sie kennenzulernen.

Schaeffler Polska Spolka z.o.o.
Please send your application to:
Ms. Aneta Cichoń
aneta.cichon@schaeffler.com

Potwierdzenie