Szukany termin

Pozwól nam razem kształtować „Mobilność dla jutra”.

Nasz świat jest w ruchu w tempie, które nabiera prędkości i wciąż się zmienia. Każdy, kto chce pomóc w kształtowaniu tej zmiany, musi myśleć o jutrze już tu i teraz. Chcemy odgrywać aktywną rolę w "Mobilności dla jutra”, przyczyniając się w ten sposób jako dostawca motoryzacyjny i przemysłowy do uczynienia świata czystszym, bezpieczniejszym i mądrzejszym. Nasi liczni pracownicy są naszym najcenniejszym zasobem. Wnoszą istotny wkład w realizację naszej strategii. Każdy na swój sposób. Przyłącz się!

Poszukiwanie pracy

Witamy w naszym dziale poszukiwania pracy!

Złóż wniosek teraz i zostań członkiem zespołu Schaeffler. Wybierz region, który Cię interesuje.

Europa i Azja Pacyfik - wyszukiwanie standardowe

Europa i Azja Pacyfik - wyszukiwarka mobilna

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Twoje zgłoszenie

Szukasz nowych wyzwań?

Wykorzystaj zatem swoje umiejętności i osiągnij swoje cele zawodowe razem z nami. Oferujemy atrakcyjne stanowiska w środowisku kolegialnym i szerokie możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.

Twoje zgłoszenie

Twój rozwój

Chcesz pracować w dedykowanym zespole, odnosić sukcesy i brać odpowiedzialność?

Zatem jesteś w odpowiednim miejscu. Schaeffler oferuje bezpieczną pracę i silną kulturę korporacyjną z wieloma korzyściami.

Możliwości rozwoju

Akademia Schaefflera

Nasi pracownicy

W Grupie Schaeffler Twoje umiejętności i zaangażowanie decydują o rozwoju Twojej kariery na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferujemy różnorodne perspektywy kariery w szerokim zakresie funkcji technicznych, cyfrowych i komercyjnych.

Dowiedz się więcej o dniu pracy w Schaeffler

Udostępnij stronę

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Potwierdzenie