Szukany termin

Schaeffler Academy

Rozwijaj jednostkę, rozwijaj biznes.

Wysoko wykwalifikowani pracownicy są decydującym czynnikiem sukcesu w globalnej konkurencji - teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wiedza szybko staje się nieaktualna ze względu na stale skracające się cykle innowacji i szybki postęp technologii.

Dlatego koncentrujemy się na nauce przez całe życie. Schaeffler Academy oferuje szeroką gamę modułów szkoleniowych z nowoczesnymi metodami nauczania i przyswajania wiedzy. Dzięki temu nasi pracownicy posiadają cały czas odpowiednie do swoich zadań umiejętności - techniczne, metodyczne i osobiste - zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Od opracowania koncepcji do oceny wyników: jeśli chodzi o uczenie się, w Akademii Schaeffler jesteś w dobrych rękach.

Schaeffler Academy to zaawansowane centrum szkoleniowe, w którym mieści się nasz zakres szkoleń. Schaeffler Academy to przede wszystkim wirtualna platforma i ogólnoświatowa sieć.
Wszystkie działania szkoleniowe w Grupie Schaeffler są tu połączone - bez względu na kraj czy kontynent - wszystko jest pod jednym dachem.

Udostępnij stronę

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Potwierdzenie