Usługi

Szkolenia

Istotną częścią naszego pakietu usług są szkolenia techniczne, które obejmują zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Szkolenia składają się z modułów i mogą zostać dopasowane do potrzeb grupy. oferują one szerokie spektrum wiedzy na temat naszych produktów oraz rozwiązań naprawczych dla wszystkich kategorii pojazdów - samochodów osobowych, użytkowych i ciężarowych oraz traktorów. Dzięki opracowanym przez nas mobilnym eksponatom nasi trenerzy mogą w zrozumiały i przystępny sposób zaprezentować montaż i demontaż części w wybranym przez Państwa miejscu. Podczas szkolenia prezentowane jest także właściwe użycie naszych narzędzi specjlanych, a także przekazywane sa cenne wskazówki dotyczące diagnozy uszkodzeń oraz naprawy.

W celu zapoznania się z nasza ofertą szkoleniową zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu online www.repxpert.pl (zakładka "Szkolenia").

 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję