KONTAKT

Techniczne centrum szkoleniowe INA/FAG

Industriestr. 2
97483 Eltmann
Niemcy

Tel. +49 9522 71 503

Centrum szkoleniowe
 
Szkolenia
 
Serwis przemysłowy

Szkolenia

INA-/FAG-Centrum Szkolenia Technicznego
Gdzie jesteśmy - zadania i cele

Pojmowanie łożysk tocznych, prowadnic liniowych i łożysk ślizgowych jako integralnych części składowych w tysiącach maszyn i zastosowań, zakłada potrzebę zrozumienia tych elementów maszyn. Kursy grupy Schaeffler wprowadzają uczących się w kompletne portfolio produkcji. Zdobyta wiedza o wyrobach stwarza możliwość dotarcia w dziedzinie montażu i demontażu łożysk z optymalnymi narzędziami i monitoringiem stanu łożyskowania, przede wszystkim na drodze pomiarów dźwięku, drgań i momentu obrotowego.

 

Nasza oferta szkolenia pokrywa zapotrzebowanie na informacje i wiedzę dla pracowników z różnych dziedzin przedsiębiorstwa. Tak więc znajdą dla siebie odpowiednie szkolenia pracownicy techniczni, konstruktorzy, monterzy, lub z utrzymania ruchu, ale też pracownicy z organizacji przedsiębiorstwa, przykładowo ze zbytu lub zaopatrzenia.

Centrum szkolenia technicznego INA-/FAG rozwija szkolenia, moduły szkoleniowe i kursy, aby u naszych klientów, czy z obszaru OEM czy MRO wytworzyć kompetencje w dziedzinie techniki łożyskowej. Naszym celem jest przy tym podniesienie we współpracy z klientami poradnictwa na technicznie kompetentny poziom, a ostatecznie dzięki wiedzy uzyskać i zwiększyć korzyści dla klientów.

Szkolenia grupy Schaeffler wnoszą tutaj swój wkład. Wzajemnie powiązane procesy nauczania, połączone każdorazowo z odpowiednimi metodami, pozwalają uczącym się na stopniowe zagłębianie się w świat łożyskowań. Asysta wykształconych także dydaktycznie i metodycznie inżynierów budowy maszyn i technikow nie stoi już na drodze efektywnych postępów w nauce.

Oferujemy nasze szkolenia we własnych centrach na całym świecie. Prowadzimy również nauczanie pracowników na Państwa terenie.

Szczególnie istotne są dla nas idee i sugestie, jakie otrzymujemy w sprawozdaniach uczestników naszych szkoleń. Certyfikat Centrum Szkolenia Technicznego INA-/FAG ISO 9001:2008 podkreśla nasze stałe dążenie do wzrostu jakościowego.

Standardowy program szkoleń jest w większości przypadków wystarczający do przyswojenia niezbędnej w codziennej pracy wiedzy na temat łożysk. Jednakże z Państwa punktu widzenia może brakować tego lub innego aspektu, bądź też występuje potrzeba gruntownego szkolenia w odniesieniu do określonego tematu. Dla tego rodzaju wymagań tworzymy wspólnie z Państwem szkolenia indywidualne.

 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję