Aftermarket Przemysł

Działy przemysłu

Oddział przedsiębiorstwa Przemysłowy Rynek Wtórny (IAM) grupy przemysłowej Schaeffler odpowiada za interesy części zamiennych i serwisu dla końcowych odbiorców i partnerów zbytu we wszystkich ważnych sektorach przemysłowych.

Z innowacyjnymi rozwiązaniami, wyrobami i usługami dotyczącymi łożysk tocznych i ślizgowych, jak też stosując konsekwentnie filozofię obserwacji globalnych kosztów, oferujemy obszerne i pokrywające wszystkie fazy żywotności łożyska portfolio. Celem jest pomaganie klientom w oszczędzaniu kosztów utrzymania, optymalizacja dyspozycyjności urządzeń i unikanie nieprzewidzianych postojów maszyn. Grupa Schaeffler dysponuje wokół globu kompetentnymi centrami. Dlatego jest możliwe aby klienci na całym świecie byli zaopatrzeni szybko i profesjonalnie w wyroby, usługi i szkolenia. Wszyscy pracownicy serwisu przechodzą obszerny program szkoleniowy i będą regularnie audytowani. W ten sposób zapewnia się, że służby na całym świecie prezentują tak samo wysoki standard jakościowy.

Ponieważ każda sprawa, każde zadanie jest inne oddział przemysłowego rynku wtórnego oferuje klientowi rozwiązanie indywidualne. Przez doświadczonego pracownika, dojrzałe i ciągle doskonalone wyroby i serwis z globalnej sieci silnych partnerów, otrzymują Państwo jakość premium i związaną z tym wiedzę z jednej ręki.

Przy tym wymagania jakościowe są kształtowane przez długoletnią tradycję wytwarzania precyzyjnych łożysk tocznych. Wykonanie i zatwierdzanie wszystkich wyrobów i usług jest w praktyce sprawdzane w systemie oceny jakości, certyfikowanym wg ISO 9001:2008.

 
   
Stal   Pozyskiwanie surowców & -przeróbka   Celuloza & papier
         
   
Olej & gaz   Elektrownie   Elektrownia wiatrowa
         

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję