Publikacje
 

Informacja o produktach przemysłu samochodowego | 2014-08
Roll Stabilizer

 
 

Informacja o produktach przemysłu samochodowego | 2014-07
Wheel Bearing

 
KONTAKT
Systemy podwozia

Motoryzacja przyszłości

Nasze rozwiązania dla podwozi stanowią dzisiaj znacznie więcej niż tylko łożysko - prowadzimy dalszy rozwój w kierunku systemów mechatronicznych: od zintegrowanych czujników do zbierania danych, aż do elektromechanicznych siłowników do stosowania w mechanizmach podwozia.

 
  Elektromechaniczny stabilizator aktywny (Wankstabilisator)
 
 
 
 
Close

W porownaniu z systemem hydraulicznym stabilizator elektromechaniczny Wankstabilisator firmy Schaeffler pozwala na zredukowanie emisji CO2. Nakład pracy przy montażu do pojazdu elektromechanicznego urządzenia stabilizującego Wankstabilisierung Schaefflera jest znacznie mniejszy niż dla znajdujących się na rynku systemów hydraulicznych.

 
 
 
  Łożyska kół TwinTandem z uzębieniem czołowym
 
 
 
 
Close

W łożyskach do kół TwinTandem każdy rząd wałeczków stożkowych zastąpiony został dwoma rzędami kulek. W efekcie z jednego łożyska stożkowego dwurzędowego powstało czterorzędowe łożysko kulkowe. Zastąpienie styku liniowego wałeczków stożkowych przez styk punktowy kulek, jak też wyeliminowanie tarcia na obrzeżach powoduje zredukowanie tarcia w łożysku o ok 50 procent.

 
 
 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję