Serwis

Pokrycie powierzchni

Łożyska samonastawne np. z pokryciem Corrotect® oferują w agrotechnice korzystną cenowo alternatywę dla łożysk ze stali nierdzewnej.
 

Pokrycia zaliczają się w grupie Schaeffler do tych elementów konstrukcji, które pojawiają się już w pierwszej fazie rozwoju wyrobu. W ten sposób zapewniamy wysoką jakość i niezawodność naszej produkcji.

Corrotect® i Durotect® – najskuteczniejsze w walce z korozją.

W ochronie przeciw korozji sprawdziły się cienkie powłoki na bazie stopu żelazo-cynk. Ze względu na małą grubość warstwy można jednocześnie pokrywać bieżnie bez powiększania luzu lub utraty napięcia wstępnego. Łożyska samonastawne np. z pokryciem Corrotect® oferują w agrotechnice korzystną cenowo alternatywę dla łożysk ze stali nierdzewnej, pozbawioną ich wad jak np. utrata nośności, co trzeba uwzględniać przy zakupie. Łożyska pozostają odporne na korozję przez długi czas. Tym samym znacząco przedłuża się trwałość zużyciowa zespołów w zabudowie.

 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję