Serwis

Badania techniczne

Na stanowiskach badawczych zaprojektowanych przez nas testujemy np. funcjonalność uszczelnienia łożysk samonastawnych w typowych, ciężkich warunkach otoczenia jakie występują w agrotechnice.

Ogólnoświatowa sieć Centrum Inżynieryjnego Grupy Schaeffler zarządza zasobami i know-how całej grupy przedsiębiorstwa. Należą do tego również nowoczesne laboratoria badawcze, w których można testować wszystkie możliwe do pomyślenia własności łożysk tocznych.

Na stanowiskach badawczych zaprojektowanych przez nas testujemy np. funcjonalność uszczelnienia łożysk samonastawnych w typowych, ciężkich warunkach otoczenia jakie występują w agrotechnice. Wszystkie łożyska katalogowe produkcji INA i FAG są wówczas poddawane testom długotrwałego obciążenia, aby zapewnić ich niezawodne funkcjonowanie w warunkach eksploatacji u klienta.

 

Schaeffler stosuje pliki „cookies” w celu zapewnienia optymalnego wykorzystania dostępnych treści. Dalsze korzystanie z naszego serwisu oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji

Akceptuję