Serwis

Obliczanie przekładni programem BEARINX®

Obliczanie przekładni programem BEARINX®

Przy wykorzystaniu analitycznego programu obliczania łożysk BEARINX® można szybko i bezbłędnie dokonywać modelowania kompletnych skrzyń przekładniowych, uwzgledniając oddziaływania takich czynników, jak sprężystości i odkształcenia. Tak więc czas i koszty ulegną znacznemu zredukowaniu. Obliczenia i symulacja prowadzą do lepszego zrozumienia systemu, co umożliwia wcześniejsze rozpoznanie i usunięcie punktów krytycznych. Walidacja modeli i metod podwyższa przy tym niezwodnosć i dokładność projektowania przekładni.

Szkoleni klienci i długoletni partnerzy w rozwoju mają dostęp do internetowej wersji online programu BEARINX®. Mogą oni dzięki temu samodzielnie projektować podatne systemy wałów. Upraszcza to w znacznym stopniu ostateczną obróbkę dokonywaną przez inżynierów grupy Schaeffler, oszczędzając cenny czas projektowania.

 

Schaeffler stosuje pliki „cookies” w celu zapewnienia optymalnego wykorzystania dostępnych treści. Dalsze korzystanie z naszego serwisu oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji

Akceptuję