Publikacje
 

Czasopismo | 2015-09
added competence Issue 2015/2016

 
 

Broszura | 2013-09
Bearing Solutions for Machine Tools

 
KONTAKT
Przemysł

Obrabiarki

Koncepcja „added competence” dla obrabiarek

Produkty marek INA oraz FAG stanowią szczytowe osiągnięcia w systemach łożyskowych stołów obrotowych, śrub pociągowych, wrzecion głównych i systemów liniowych już od wielu dziesięcioleci. Precyzyjne i długowieczne, bezobsługowe i natychmiastowo gotowe do montażu: Schaeffler Gruppe Industrie jest w stanie kompleksowo wykonać wszystkie łożyskowania w obrabiarce – począwszy od doradztwa, aż do serwisu w zakresie obszernego i wyważonego asortymentu.

Dodatkowym wzmocnieniem pakietu usług jest zaangażowanie specjalistów od napędów bezpośrednich z INA Drives & Mechatronics GmbH & Co. oHG (IDAM). Umożliwia to realizację dostosowanych do danego zastosowania kompleksowych rozwiązań w zakresie ruchów obrotowych i liniowych. Producent maszyn i producent podsystemów zyskuje w ten sposób zupełnie nowe możliwości techniczne i finansowe możliwości, a także wyraźnie nowe zalety w łańcuchu operacji czasowych i procesowych.

 
Zastosowania
Paleta wyrobów
 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję