Obrabiarki

Usługi

Nasze usługi znajdują uznanie

Serwis INA cieszy się wiodącą pozycją na rynku. Nasi inżynierowie są już od samego początku kompetentnymi partnerami dla naszych klientów. A dodatkowo stale rozszerzamy zakres usług INA.

Na przykład dzięki programowi do obliczeń łożysk BEARINX®. Program umożliwia obliczanie łożysk tocznych w kompleksowych systemach maszynowych, przy uwzględnieniu szeregu warunków otoczenia, pozwalając dokładnie przedstawić, obliczyć i udokumentować działające obciążenia. Przykładem może być obliczanie ugięć lub przekoszeń wału.  Możliwe jest nawet obliczanie odkształeceń miejsc osadzeń łożysk. I to zarówno w systemach tocznych, jak i w liniowych.

Obliczamy przy tym obciążenie łożyska aż do maksymalnego obciążenia stykowego. Otrzymują Państwo od nas kompletne wyniki do zastosowania w Państwa dokumentacji konstrukcyjnej. Daje to Państwu bezpieczeństwo, którego Państwo potrzebują. W ten sposób szybko mogą Państwo uzyskać tańsze rozwiązanie – czas przeznaczony na pracę projektową ulega bowiem znacznemu skróceniu. Wystarczy skontaktować się z naszymi doradcami.

Naturalnie mogą Państwo również użyć naszego systemu informacyjno-doradczego medias®. To więcej niż tylko katalog na płycie CD. O wiele więcej. Dobór produktu, również w oparciu o na piktogramy, obliczenia, dobór smaru, konstrukcji wraz z możliwością pobierania plików DXF – aż do kompletnej dokumentacji zamówienia. To nowoczesne medium oferuje szerokie możliwości zarówno w zakresie łożysk tocznych, jak i łożysk liniowych.

Państwo już widzą: – nasze usługi cieszą sie uznaniem. Tak więc: analizy łożyskowe na miejscu, badania techniczne, trybologia, technika materiałowa, badania i rozwój, szkolenia oraz kursy doszkalające, jak i wiele, wiele więcej. Trudno o bardziej wszechstronną ofertę serwisową.

Jeżeli więc będą Państwo w przyszłości konstruować obrabiarkę, warto pamiętać: produkty INA oraz odpowiedni serwis to gwarancje Państwa sukcesu.

 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję