Napędy bezpośrednie INA

Rozwiązania systemowe

Most obrotowo-wychylny (oś A/B) do pięcioosiowego centrum obróbczego
 
Osie liniowe manipulatorów o dużej prędkości
 
Precyzyjny stół liniowy do frezarek i szlifierek
 
Głowica frezująca
 
 

Jako specjalista w dziedzinie silników, INA – Drives & Mechatronics GmbH & Co. oHG stawia sobie za cel tworzenie we współpracy z klientem nowych, zorientowanych na sukces rozwiązań systemowych, gwarantujących dzięki napędom bezpośrednim lepszy stosunek kosztów do korzyści użytkowych.

Na podstawie symulacji możliwe jest ustalenie możliwości i rodzaju napędów bezpośrednich. Dopiero po tym zespół IDAM opracowuje i realizuje zespół podnoszących efektywność i dostosowanych do indywidualnych wymogów systemów, które później zostaną zintegrowane w istniejącym już układzie całościowym.

W połączeniu z odpowiednimi prowadnicami i łożyskami INA/FAG oraz własną sensorykę, inżynieryjne IDAM oferują idealne komponenty zarówno dla liniowych, jak i rotacyjnych systemów napędowych. Wszystkie serie silników mogą zostać wyposażone w indywidualne rozwiązania systemowe dzięki własnym zasobom INA, FAG oraz IDAM. Rozwiązania te obejmują silnik, łożyskowanie/prowadzenie, podzespoły interfejsów, systemy pomiarowe i sensorykę.

 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję