Technika medyczna

Paleta wyrobów

 

Wystarczy wybrać jedną spośród 1001 form konstrukcyjnych łożyska!

Spośród niewiarygodnej liczby elementów składowych łożysk tocznych i materiałów udało nam się stworzyć w przybliżeniu 40 000 różnych konstrukcji łożysk. Są to rozwiązania standardowe, które można znaleźć w katalogu. Wybór jednego z tych elementów ułatwia optymalizację parametrów ekonomicznych i technicznych danego elementu maszyny.

Zalety dla Państwa: oferujemy wyłącznie jakość 1a, o długowieczności wliczonej w cenę. Dodatkowo dołączamy obietnicę, że nasze produkty w trakcie eksploatacji będą wymagały poświęcenia minimum Państwa drogiego czasu. Rozwiązania przyjazne pod względem montażu i konserwacji są bowiem naszą mocną stroną. Często dostarczamy całe podzespoły, które wymagają jedynie przykręcenia do konstrukcji. Komponenty są przy tym często w optymalny sposób dostosowane wzajemnie do siebie oraz do konstrukcji przyłączeniowej. Modułowa konstrukcja jest uzupełniana przez kompleksowe pakiety akcesoriów i pakiety serwisowe, które mogą Państwo jako klienci wybierać – od uszczelnień, poprzez dopasowane pokrycia powierzchni poszczególnych elementów łożyska aż do zalecanych smarów.

Jeśli jednak nasze łożyska standardowe nie spełnią Państwa oczekiwań, chętnie razem z Państwem podejmiemy się opracowania rozwiązania specjalnego.

 
 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję