KONTAKT
Publikacje
 

Broszura | 2017-08
Rolling Bearings and Services for Mining and Processing

 
 

Broszura | 2012-09
Bearing Solutions and Services for Drilling Rigs

 
Przemysł

Pozyskiwanie i przetwórstwo surowców

 
 
 

Zaawansowane łożyskowanie

Postęp techniczny w dziedzinie górnictwa i dużych zespołów wydobywczych, w dziedzinie lokalizacji oraz eksploatacji złóż ropy naftowej i gazu ziemnego, jak również w zakresie przygotowania surowców nabiera coraz większego rozpędu. Jest to między innymi zasługą łożysk tocznych.

Trudne warunki eksploatacyjne i środowiskowe wymagają wyjątkowo trwałych łożysk. Nasze badania nad rozwojem oraz intensywna wymiana doświadczeń z producentami i użytkownikami maszyn i urządzeń przyczyniły się do stałego podnoszenia bezpieczeństwa eksploatacyjnego i wydłużania okresu zużycia łożysk INA oraz FAG.

We wszystkich dziedzinach

Z uwagi na różne warunki zastosowania konieczne jest spełnienie specjalnych wymagań. Nasze łożyska charakteryzują się:

  • wysoką pewnością w eksploatacji i niezawodnością
  • wysoką nośnością
  • niewielkimi wymogami w zakresie konserwacji
  • niewrażliwością na udary i drgania
  • prostym montażem i demontażem

Do wszystkich urządzeń i maszyn

Urządzenia pracujące w kopalniach odkrywkowych i pod ziemią, instalacje transportowe, maszyny do budowy tuneli, platformy lądowe i morskie, urządzenia w kolumnach wiertniczych, bębny do układania rur, kruszarki, młyny, wibrosita, piece obrotowe, instalacje spiekające.

Oferta INA/FAG

Doradztwo techniczne z zastosowaniem najnowocześniejszych metod, indywidualnych rozwiązań problemów, różnorodnych akcesoriów, szeroko zakrojona oferta serwisowa.

 
 
 
 
 
Close

 
 
Zastosowania
Paleta produktów
 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję