Informacja
 

Więcej informacji o szerokiej ofercie usługowej można znaleźć na stronie F’IS: www.fis-services.de

 
KONTAKT
Pozyskiwanie i przetwórstwo surowców

Usługi

Doradztwo techniczne

Coraz krótsze okresy badań rozwojowych wymagają dokładnego wymiarowania oraz rozmieszczenia łożysk tocznych i ślizgowych już od samego początku. Dotyczy to także branży wydobycia i przetwarzania surowców. Wykorzystując znajomość rzeczy doświadczonych ekspertów w dziedzinie łożyskowania, uzyskanie oszczędności czasowych i kosztowych przez naszych klientów jest możliwe już w fazie projektowej. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi doradcze dla konstruktorów, począwszy od fachowych pism, przez nasz katalog elektroniczny, aż do programów obliczeniowych.

Inżynierowie INA oraz FAG dysponują znakomitą wiedzą specjalistyczną dotyczącą całości dziedziny łożysk tocznych i ślizgowych. Pomagają klientom we wszystkich problemach dotyczących zastosowań i konstrukcji, oferując usługi w zakresie obliczeń, dokładnie dostosowane do wymogów branży. Razem z naszymi klientami opracowujemy indywidualne rozwiązania problemów.

 

F’IS – INA’s and FAG’s Maintenance Service

FAG Industrial Services (F’IS) oferuje różnorodne rozwiązania w zakresie serwisowania mające na celu redukcję kosztów, uniknięcie nieplanowanych przestojów i podniesienie dyspozycyjności maszyny. Nasze wieloletnie doświadczenia praktyczne w tej branży skutkują doskonałą znajomością ciężkich warunków zewętrznych , w jakich są wykonywane prace w zakresie wydobycia i przerobu surowców naturalnych. Wyroby, usługi i szkolenia F’IS są ważnym elementem żywotności łożyska i cieszą się dużym uznaniem naszych klientów na całym świecie.

Zasób branżowy

Wybrane wyroby z oferty dla branży górniczej i przerobu surowców udostępniamy na podstawie specjalnie rozwiniętego dla naszych klientów systemu zarządzania zasobami. W ten sposób udaje się nam znacznie zredukować koszty utrzymania łożysk ponoszone przez naszych klientów i zapewnić szybką dostępność po atrakcyjnych cenach.

 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję