KONTAKT
Publikacje
 

Broszura | 2013-01
Bearing Supports and System Solutions for Motorcycles

 
Przemysł

Pojazdy jednośladowe silnikowe i pojazdy specjalne

 
 
 

Łożyska i rozwiązania systemowe dla motocykli i pojazdów specjalistycznych

Gdziekolwiek produkowane są motocykle – eksperci INA oraz FAG z działu Consumer Products są na pewno w pobliżu. I to wraz z wiedzą i zasobami silnej, międzynarodowej grupy przedsiębiorstw.

Mniejsze zużycie, mniejsza emisja CO2, brak konserwacji i dłuższy okres eksploatacji

Nasz asortyment to dla producentów motocykli i ich klientów maksymalne korzyści: to między innymi wydłużenie okresu eksploatacji motocykli dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów oraz podzespołów, obniżenie zużycia paliwa oraz większa ekonomiczność dzięki innowacyjnym elementom silnika i elementom o zoptymalizowanej masie. Wspieramy naszych klientów, oferując produkty, które przyczyniają się do redukcji emisji CO2, a tym samym do ochrony środowiska naturalnego, oraz proponujemy im perfekcyjne rozwiązania wskutek optymalizacji kosztów, wydajności i jakości w formie całościowego rozwiązania.

Maksymalna jakość i optymalne dostosowanie do każdego obszaru zastosowań

We współpracy z konstruktorami naszych klientów udało nam się opracować wiele specjalistycznych rozwiązań dla silnika, skrzyni biegów i układu jezdnego, a także dla zastosowań specjalnych. Stan wiedzy ekspertów firm INA i FAG gwarantuje maksymalną jakość i optymalne dostosowanie do każdego obszaru zastosowań.

 
Paleta wyrobów
Badania
 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję