Przemysł

Maszyny drukarskie

Koncepcja „added competence” w maszynach drukarskich

Ostrość ryciny w najwyższym stopniu zależy od precyzji i trwałości łożyskowania wałków drukarskich. Schaeffler Gruppe Industrie obejmująca marki INA oraz FAG, już od dziesięcioleci specjalizuje się we wszystkich zastosowaniach na tym polu, zajmując wiodącą pozycję na rynku maszyn drukarskich, zarówno pod względem stosowanych technologii, jak i pod względem udziału w rynku.

Paleta produktów INA oraz FAG obejmuje wszelkie łożyska maszyn drukarskich, w tym urządzenia do wstrząsania, przycinania, wiązania lub zszywania. Asortyment sięga od precyzyjnych łożysk standardowych aż do zindywidualizowanych rozwiązań systemowych.

Schaeffler Gruppe Industrie jest partnerem w badaniach prowadzonych przez jego klientów w ciągu całego okresu prac rozwojowych. Kompetentne doradztwo w zakresie zastosowań oraz obszerne know-how konstrukcyjne to również część naszych usług serwisowych, tak jak obliczenia dotyczące łożysk tocznych, prowadzenie testów oraz trybologia.

Dzięki niezwykłemu know-how w zakresie zastosowań, INA oraz FAG umożliwiają ciągłe uzyskiwanie oszczędności przy jednoczesnym podniesieniu efektywności – często w ramach jednego produktu. Przykładem mogą być nowe elementy toczne z systemem warstwowym Triondur, montowane w offsetowych maszynach drukarskich w celu podniesienia stabilności działania oraz wydłużenia żywotności.

 
Zastosowania
Paleta produktów
Usługi
 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję