POZOSTAŁE INFORMACJE
KONTAKT
Celuloza i papier

Usługi

 
 
 
 
 

Kosztowne papiernicze linie produkcyjne wymagają stałej dyspozycyjności, w oparciu o na najwyższej jakości urządzenia oraz inteligentny serwis w całym cyklu eksploatacyjnym, który nie pozostawia niczego przypadkowi. Dla stosowanych na całym świecie łożysk tocznych w branży „pulp & paper” oznacza to konieczność zapewnienia produktów i usług niezawodnych w montażu, smarowaniu, regulacji i kontroli stanu technicznego.

Firmy INA i FAG wychodzą naprzeciw tym wymaganiom w postaci niezależnego przedsiębiorstwa usługowego FAG Industrial Services GmbH (F’IS).

F’IS oferuje rozwiązania niezależne od producenta w zakresie utrzymania ruchu oraz zapewnienia jakości, od nadzoru technicznego nad instalacją aż do wprowadzenia i realizacji prewencyjnych działań w zakresie utrzymania ruchu. Przykładowo, oferowane przez F’IS przywracanie sprawności łożysk tocznych, dzięki krótkim czasom dostaw znacznie przyczynia się do utrzymania stałej dostępności urządzenia. Szeroki asortyment narzędzi montażowych i regulacyjnych, instrumentów pomiarowych oraz środków smarnych, jak również szeroko zakrojone szkolenia ułatwiają utrzymanie ruchu i pomagają w bardziej efektywnym kształtowaniu procesów pracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firm INA oraz FAG oraz zatrudnieniu wykwalifikowanych specjalistów, F’IS jest kompetentnym partnerem w rozwiązaniach zorientowanych na klienta, w tym w kontroli stanu i jakości.

Szybko i elastyczne

Indywidualne systemy nadzoru przemysłu papierniczego potrafią rozpoznać uszkodzenia już w ich wczesnym stadium. Pomaga to zwiększyć pewność planowania– unika się nieplanowanych przestojów, a wymianę łożysk można przewidzieć z dużym wyprzedzeniem.

Specjaliści F’IS wspierają produkcję papieru na całym świecie, oferując najnowocześniejsze technologie, np. diagnostykę błędów przez Internet lub GSM. W przypadkach, gdy wymagana jest obecność osobista specjalisty, nasi wysoko wykwalifikowani technicy i inżynierowie mogą być na miejscu już w kilka godzin po wezwaniu pomocy. Najwyższe bezpieczeństwo zapewniają umowy serwisowe. Zakres i forma tych umów są uzależnione od charakterystycznych kryteriów danych instalacji. F’IS chętnie udzieli Państwu wszelkich informacji w tym zakresie!

 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję