Szukany termin

Schaeffler Polska

Działy i Usługi

Dział Automotive OEM pracuje nad rozwojem oraz aktualnie wytwarza nowatorskie produkty do zastosowań w silnikach, przekładniach i podwoziach. Produkty te znajdują zastosowanie w pojazdach z układami napędowymi opartymi na silniku spalinowym, jak również pojazdach z napędem hybrydowym i elektrycznym.

Dział Automotive Aftermarket dostarcza najwyższej jakości części zamienne dla rynku motoryzacyjnego na całym świecie. Pod naszymi markami takimi jak LuK, INA, FAG i Ruville oferujemy sprzęgła i systemy wysprzęglania, elementy silnika i przeniesienia napędu oraz elementy zawieszenia.

Dział Przemysł oferuje dla klientom z różnych sektorów przemysłowych produkty takie jak łożyska toczne i łożyska ślizgowe, technikę liniową i napędy bezpośrednie, systemy diagnostyczne oraz usługi i produkty dla utrzymania ruchu. Coraz większą rolę odgrywają produkty inteligentne i zintegrowane systemy.


Kontakt

Schaeffler Polska Sp. z o.o.

Budynek E
ul. Szyszkowa 35/37
02-285 Warszawa
NIP: 521-03-24-266

Schaeffler Polska Sp. z o.o.
Automotive Aftermarket

Budynek E
ul. Szyszkowa 35/37
02-285 Warszawa
NIP: 521-03-24-266

Schaeffler Global Services Europe sp. z o.o.

Sagittarius Building
ul. Sucha 2
50-086 Wrocław
NIP: 897-185-81-78

www.sgs-europe-schaeffler.pl

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Potwierdzenie