Mediateka

Wszystko w jednym miejscu

W Mediatece zebraliśmy dla Państwa publikacje, filmy oraz zdjęcia dotyczące Grupy Schaeffler, ale też informacje o produktach i branżach. Informacje te można bezpośrednio pobrać lub w wypadku dużych plików zamówić.

 

Informacje techniczne takie jak broszury, instrukcje montażu oraz informacje serwisowe są dostępne na portalu dla mechaników pod adresem www.repxpert.pl.

 
   
Publikacje   Filmy   Wydawnictwa prasowe
W bibliotece znajdują się broszury, katalogi i inne publikacje, w których można wyszukać szczegółowe informacje o naszej firmie, jej produktach i branżach.   Chcą Państwo zobaczyć Schaeffler Grupp na ruchomych zdjęciach- w naszej wideotece można wyszukać filmy wizerunkowe, produktowe, ale też animacje, które możne obejrzeć, pobrać lub zamówić.   W celu znalezienia łącznych informacji prasowych o firmie, produktach, jak również prowadzonych badaniach i wdrożeniach warto jest wstąpić do naszego centrum prasowego.

Biblioteka

 

Wideoteka

 

Wydawnictwa prasowe

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję