Szukany termin

Akcja „REPXPERT na torze!” – Schaeffler zaprasza na tor Tomasza Kuchara!

Pressrelease Stage Image
Akcja specjalna "REPXPERT na torze!"

11.10.2019 | Warszawa

Schaeffler REPXPERT – jeden z najpopularniejszych w Polsce portali dla mechaników i warsztatów samochodowych – 01. października ruszył z premierowym, unikalnym Programem „REPXPERT na torze!”.

Dzięki temu, już w listopadzie aż 50 użytkowników serwisu będzie miało okazję poczuć prawdziwe emocje na torze „DRIVELAND” Tomasza Kuchara w Słabomierzu.

Kolejnych 50 uczestników Akcji, którym tym razem nie dopisze szczęście, będzie mogło odebrać jedną z nagród pocieszenia „Mistrzowski Warsztat”, a kolejnych 50 będzie mogło rywalizować w kategorii „Produkt Tygodnia”.

„Chcielibyśmy docenić najbardziej aktywnych spośród kilku tysięcy użytkowników portalu REPXPERT. Wielu z nich regularnie korzysta z programu lojalnościowego wymieniając punkty umieszczone w produktach LuK, INA i FAG na narzędzia czy wyposażenie warsztatu. Uznaliśmy, że warto docenić najbardziej lojalnych użytkowników oferując coś więcej” - mówi Konrad Habit, Manager Product Management’u grupy Schaeffler.

“To pierwsza Akcja tego typu – ale nie ostatnia! Wierzymy, że format się sprawdzi, i w przyszłym roku będziemy mogli zaproponować użytkownikom REPXPERT kolejne emocjonujące i nietuzinkowe Akcje. Chcielibyśmy, żeby REPXPERT był nie tylko bazą wiedzy dla warsztatów, organizatorem szkoleń i operatorem Programu Bonusowego, ale także platformą do spotkań „w realu” i wymiany doświadczeń ” – mówi Joanna Ciszewska, odpowiedzialna za marketing marek grupy Schaeffler w Polsce.

REPXPERT to praktyczny portal dla warsztatów samochodowych oferujący wszystko, co potrzebne, by ułatwić życie niezależnego mechanika. Dobór części, informacje o produktach do silnika, zawieszenia czy przeniesienia napędu i szczegółowe wskazówki montażu – wszystko dostępne online, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, lub telefonicznie od poniedziałku do piątku, w tym m.in. bezpłatne telefoniczne wsparcie dla mechaników i nielimitowany dostęp do pomocy ekspertów technicznych!

Tegoroczna akcja „REPXPERT NA TORZE!” trwa od 01. do 31. Października 2019 i jest skierowana do zarejestrowanych użytkowników REPXPERT, którzy w okresie od 01. stycznia do 31. sierpnia 2019 zarejestrowali minimum 5000 Punktów Bonusowych REPXPERT i uzyskali największy przyrost Punktów Bonusowych REPXPERT w stosunku do swojego średniego wyniku z poprzednich miesięcy w 2019 roku.

Nagrodę główną, czyli udział w całodziennym treningu jazdy organizowanym na torze „DRIVELAND” Tomasza Kuchara w Słabomierzu oraz szkoleniu produktowym marek Grupy Schaeffler może zdobyć 50 osób.

W akcji warto wziąć udział także dla pozostałych 100 nagród: w każdy poniedziałek od 07. do 31. października ogłoszony zostanie Produkt Tygodnia. W czasie trwania Akcji Produkt Tygodnia 50 uczestników, którzy zarejestrują najwięcej Kuponów Bonusowych z Produktów Tygodnia, będą mieli szansę na unikalny zestaw upominków „REPXPERT podróżuje”.

Z pustymi rękami nie odejdą także ci uczestnicy Akcji, którym nie dopisze szczęście: organizator przewidział aż 50 Nagród Pocieszenia!

Więcej informacji o Akcji można znaleźć na stronie Organizatora: www.repxpert.pl

Wydawca: Schaeffler Polska Sp. z o.o.
Kraj wydania Polska

Powiązane materiały medialne
Pliki do pobrania

Informacje prasowe

Pakiet (informacje prasowe + materiały medialne)

Udostępnij stronę

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Potwierdzenie