Obliczenia

BEARINX-online Easy Ballscrew

Bezpłatny moduł obliczeniowy do obliczania łożyskowań napędów śrubowych
Dobry serwis stanowi w grupie Schaeffler tradycję - zarówno w rozwijaniu, jak też produkcji wysokiej jakości elementów precyzyjnych. Dla pewniejszego zastosowania naszych wyrobów oferujemy Państwu niezbędne wsparcie już na etapie wdrażania.

Łatwiej się nie da!
Korzystając z nowego modułu online "Easy Ballscrew" programu BEARINX mogą Państwo w sposób komfortowy i łatwy obliczać trwałość, wartości montażowe napięcia wstępnego łożysk i naciąg wrzeciona. Wynik obliczeń mogą Państwo wczytać do swojej dokumentacji w postaci pliku PDF.

 

Wygodny interfejs użytkownika
Intuicyjne prowadzenie menu umożliwia szybkie i proste wprowadzanie danych dla modelowania, doboru łożysk i warunków obciążeń. Przy tym skonfigurowane wstępnie sprężyste systemy wałów w układach łożysko ustalające/łożysko swobodne lub łożysko ustalające/łożysko ustalające mogą być modyfikowane w odniesieniu do naciągu wrzeciona. Dane dotyczące geometrii i obliczania łożysk INA i FAG są wprowadzane ze zintegrowanego banku danych. Siły od napędu wraz z położeniem, obrotami i siłą na kierunku x nakrętki wrzeciona, jak również dodatkowe obciążenia (np od napędu pasowego) mogą być uwzględniane jako zespół obciążeń. Dane dotyczące środków smarowych zamykają wprowadzanie danych.

 

Rejestracja i logowanie
Program obliczeniowy "Easy Ballscrew" jest dostępny wyłącznie online i można go używać nieodpłatnie bez ograniczeń. Po pierwszej rejestracji, absorbującej minimalną ilość czasu, mogą Państwo natychmiast przystąpić do obliczeń.

Rejestracji i logowania dokonuje się tutaj:
http://bearinx-online-easy-ballscrew.schaeffler.com

 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję