KONTAKT

Schaeffler Technologies AG & Co. KG
91072 Herzogenaurach
Niemcy

Tel. +49 9132 82 12 77
Fax +49 9132 82 33 44

bearinx-online@schaeffler.com
 
BEARINX-online – obliczanie wałów

Założenia wstępne

Ta usługa jest przeznaczona wyłącznie dla klientów bezpośrednich INA/FAG lub partnerów handlowych INA/FAG!

 
 
Wymagania systemowe
Zasadnicze obliczenia są wykonywane przez serwery INA o dużej mocy obliczeniowej. Sprzęt lokalny obsługuje wyłącznie panel użytkownika. Dlatego wymagania w stosunku do Państwa sprzętu są raczej minimalne.
Sprzęt
Procesor: przynajmniej 500 MHz
Pamięć RAM: przynajmniej 256 MB (zalecane 512 MB)
Rozdzielczość ekranu: przynajmniej 1024 × 768
80 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym
Połączenie internetowe ISDN (zalecane DSL)
Oprogramowanie
środowisko Java 2 Runtime Environment
przeglądarka obsługująca wtyczki Java
Macromedia Flash Player
 
 

System BEARNIX-online wychodzi naprzeciw długim oczekiwaniom naszych klientów na wydajne narzędzie, umożliwiające samodzielne wykonywanie dokładnych obliczeń. Ze względu na coraz krótsze cykle projektowe i produkcyjne, szybkie działanie w ramach własnego przedsiębiorstwa coraz częściej decyduje o jego konkurencyjności. Tylko ten, kto potrafi reagować szybko, a jednocześnie kompetentnie, zdobywa odpowiednią przewagę.

Teraz mogą Państwo sami skorzystać z niecodziennych możliwości naszego programu BEARINX!

Jakie warunki muszą być spełnione?

BEARINX-online umożliwia obliczanie złożonych, elastycznych systemów wałów. Aby ułatwić zapoznanie się z programem, oferujemy Państwu jednodniowe szkolenie. W ten sposób chcemy podnieść stopień zrozumienia przez Państwa zastosowanych modeli obliczeniowych. Nauczą się Państwo obsługiwać interfejs użytkownika oraz prawidłowo interpretować wyniki obliczeń.

Warunki użytkowania oprogramowania oraz korzystanie z niezbędnych usług dodatkowych, takich jak szkolenie i pomoc techniczna, będzie regulować dwustronna umowa. Za szkolenie oraz za dopuszczenie do korzystania z BEARINX-online jest pobierana opłata stanowiąca wyrównanie naszych nakładów.

 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję