POZOSTAŁE INFORMACJE

Wybór towaru i system doradczy

Prowadnice toczne kulkowe
 
KONTAKT

Życzą sobie Państwo oferty?

Formularz elektroniczny zapytania o produkt

 
Prowadnice na szynach profilowych

Prowadnica toczna kulkowa

Sześciorzędowa prowadnica toczna kulkowa

Sześciorzędowe prowadnice toczne kulkowe KUSE są prowadnicami kulkowymi o maksymalnej wytrzymałości i sztywności. Składają się z przynajmniej jednego wózka bieżnego ułożyskowanego pełną ilością kulek w systemie obiegowym, szyny prowadzącej, zintegrowanych zgarniaczy po stronach czołowych wózka, wzdłużnych listew uszczelniających po spodniej stronie wózka oraz zaślepek z tworzywa sztucznego.
Prowadnice toczne kulkowe KUSE są przystosowane do przyspieszeń do 150 m/s2, prędkości do 300 m/min oraz temperatury eksploatacyjnej w przedziale od –10°C do +100°C. Stosuje się je w warunkach występowania długich, nieograniczonych suwów, wysokich i bardzo wysokich obciążeń oraz bardzo dużej sztywności.

Prowadnice toczne kulkowe czterorzędowe

Czterorzędowe prowadnice toczne kulkowe KUVE należą do najbardziej różnorodnego i obszernego programu szyn profilowanych INA. Zespoły te składają się z przynajmniej jednego wózka bieżnego ułożyskowanego pełną ilością kulek w systemie obiegowym, szyny prowadzącej, zintegrowanych zgarniaczy po stronach czołowych wózka, wzdłużnych listew uszczelniających po spodniej i górnej stronie wózka oraz zaślepek z tworzywa sztucznego.
Prowadnice toczne kulkowe KUVE są przystosowane do przyspieszeń do 150 m/s2, prędkości do 300 m/min oraz temperatury eksploatacyjnej w przedziale od –10°C do +100°C. Stosuje się je w aplikacjach o długich, nieograniczonych suwach, wysokich obciążeniach przy bardzo dużej sztywności i niewielkim tarciu.
Zespoły są również dostępne w wersji o zoptymalizowanej akustyce oraz w jakości X-life.

Dwurzędowe prowadnice toczne kulkowe

Dwurzędowe prowadnice kulkowe stanowią ekonomiczną alternatywę w przypadku prowadnic o średnich wymaganiach odnośnie obciążeń. Składają się z przynajmniej jednego wózka bieżnego ułożyskowanego pełną ilością kulek w systemie obiegowym, szyny prowadzącej, zintegrowanych zgarniaczy po stronach czołowych wózka, wzdłużnych listew uszczelniających po spodniej stronie wózka oraz zaślepek z tworzywa sztucznego.
Prowadnice toczne kulkowe są przystosowane do przyspieszeń do 150 m/s2, prędkości do 180 m/min oraz temperatury eksploatacyjnej w przedziale od –10°C do +100°C. Stosuje się je w aplikacjach o długich, nieograniczonych suwach, średnich obciążeniach przy średniej sztywności i niewielkim tarciu.

 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję