POZOSTAŁE INFORMACJE

Wybór towaru i system doradczy

Miniaturowe zespoły prowadnic kulkowych
 
KONTAKT

Życzą sobie Państwo oferty?

Formularz elektroniczny zapytania o produkt

 
Prowadnice na szynach profilowych

Miniaturowe prowadnice toczne kulkowe

Dwurzędowe miniaturowe zespoły prowadnic kulkowych

Te prowadnice stanowią napięte wstępnie, liniowe łożyska ustalające dla suwów ograniczonych i nieograniczonych. Mają średnią nośność, ich obciążalność momentem można określić jako średnią do wysokiej.
Modułowa konstrukcja umożliwia wymianę szyny i wózka w ramach jednej klasy zamienności i dokładności. Upraszcza to montaż prowadnic, ułatwia pozyskanie części zamiennych i daje bardzo ekonomiczne wyniki w zakresie zabezpieczenia magazynowego części zamiennych.
Element nośny i szyny prowadzące są odporne na korozję. Dla ochrony przed zabrudzeniami układu wałków, po stronie czołowej wózków prowadnic umieszczono uszczelnienia. Wózki są nasmarowane i można je dosmarowywać. Szyny i wózki są również dostępne w wersji szerokiej.

Czterorzędowe miniaturowe łożyska kulkowe obiegowe

Czterorzędowe obiegowe łożyska miniaturowe są prowadnicami gotowymi do montażu, przystosowanymi do nieograniczonych suwów. Charakteryzują się wysoką lub bardzo wysoką nośnością i sztywnością.
Element nośny i szyny prowadzące są odporne na korozję. Dla ochrony przed zabrudzeniami układu tocznego, po stronie czołowej wózków bieżnych umieszczono uszczelnienia. Dzięki zastosowaniu zbiornika na smar stało się możliwe wydłużenie okresów dosmarowywania.
Wózki są nasmarowane i można je dosmarowywać.

 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję