POZOSTAŁE INFORMACJE

Wybór towaru i system doradczy

Zespoły prowadnic walcowych
 
KONTAKT

Życzą sobie Państwo oferty?

Formularz elektroniczny zapytania o produkt

 
Prowadnice na szynach profilowych

Prowadnica toczna walcowa

Zespoły prowadnic walcowych RUE są prowadnicami INA o największej nośności i sztywności. Składają się z przynajmniej jednego wózka bieżnego ułożyskowanego pełną ilością wałeczków, szyny prowadzącej, zintegrowanych elastycznych zgarniaczy po stronach czołowych wózka bieżnego, wzdłużnych listew uszczelniających po górnej i dolnej stronie wózka oraz zaślepek zakrywających otwory mocowania w szynie.

Wózki bieżne i szyny prowadzące zespołu prowadnicy walcowej są dostosowane do siebie dzięki bardzo wąskiej tolerancji napięcia wstępneg. Jakiekolwiek wymiany wózków i szyn są możliwe po odbyciu konsultacji.

Zespoły prowadnic walcowych są przystosowane do przyspieszeń do 100 m/s2, prędkości do 180 m/min oraz temperatury eksploatacyjnej w przedziale od –10°C do +100°C. Stosuje się je w aplikacjach o długich, nieograniczonych suwach, wysokich i bardzo wysokich obciążeniach do bardzo dużych sztywności.

Zespoły są również dostępne w wersji o zoptymalizowanej akustyce oraz w jakości X-life.

 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję