POZOSTAŁE INFORMACJE

Wybór towaru i system doradczy

Prowadnice toczne rolkowe
KONTAKT

Życzą sobie Państwo oferty?

Formularz elektroniczny zapytania o produkt

 
Prowadnice liniowe toczne i ślizgowe

Prowadnice toczne rolkowe

Prowadnice toczne rolkowe są prowadnicami wzdłużnymi o konstrukcji modułowej i służą do różnych zastosowań. Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale nadają się do zastosowania w systemach manipulatorów. Charakteryzują się szczególnie cichym biegiem, wysokimi prędkościami przesuwu, długimi drogami przesuwu i modułową konstrukcją.

Wózki toczne

Prowadnice toczne rolkowe składają się z jednego lub wielu wózków tocznych wykonanych z aluminium, profilowanych rolek tocznych oraz prostej lub okrągłej szyny nośnej. Wózki mogą mieć budowę komorową, otwartą, kompaktową oraz skrętną do stosowania w prowadnicach łukowych, owalnych i okrężnych.

Szyny nośne

Szyny nośne są wykonane z aluminium z zawalcowanymi wałkami ze stali łożyskowej. Szyny są dostępne w różnych wersjach, np. jako szyny o pełnym profilu, szyny z pustymi komorami, szyny płaskie, szyny żłobione itd. Wybór jest zależny od na celu zastosowania prowadnicy.

 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję