POZOSTAŁE INFORMACJE

Wybór towaru i system doradczy

Głowice przegubowe
 
KONTAKT

Życzą sobie Państwo oferty?

Formularz elektroniczny zapytania o produkt

 
Łożyska przegubowe ELGES, tuleje ślizgowe, główki przegubowe

Główki przegubowe bezobsługowe

Bezobsługowe głowice przegubowe składają się z łba łącznika i niewymagającego konserwacji łożyska przegubowego. Łeb łącznika jest wyposażony w gwint zewnętrzny lub wewnętrzny. Łożysko przegubowe jest na stałe połączone z elementem, na który jest nakładane. Powłoka cynkowa chroni głowice przed korozją.

Głowice przegubowe przenoszą duże siły promieniowe w kierunku ciągu i nacisku. Nadają się do powolnych ruchów przy niewielkich i średnich kątach wychyłowych, do jednostronnych obciążeń i ewentualnie do obciążeń zmiennych (wraz z GE..-UK-2RS również do obciążeń zmiennych). Uszczelnione głowice przegubowe posiadają dwustronne uszczelnienia wargowe chroniące je przed zanieczyszczeniami i natryskiem wody.

Głowice przegubowe wg normy DIN ISO 12 240-4 seria wymiarowa E mają promieniowe łożysko przegubowe GE..-UK lub GE..-UK-2RS z par ślizgowych z materiału będącego połączeniem chromu utwardzanego i teflonu lub chromu utwardzanego i ELGOGLIDE® oraz prawo- bądź lewoskrętny gwint wewnętrzny lub zewnętrzny. Dzięki wąskim oczkom umożliwiają tworzenie kompaktowych konstrukcji z otoczeniem.

Głowice przegubowe wg normy DIN ISO 12 240-4 seria wymiarowa K mają promieniowe łożysko przegubowe GE..-PW z parami ślizgowymi z materiału będącego połączeniem stali i folii teflonowej oraz prawo- bądź lewoskrętny gwint wewnętrzny lub zewnętrzny.

 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję