POZOSTAŁE INFORMACJE

Wybór towaru i system doradczy

Zespoły łożyskowe samonastawne
 
Publikacje
 

Dane techniczne produktu | 2017-10
Radial Insert Ball Bearings and Housing Units
Black Series

 
KONTAKT

Życzą sobie Państwo oferty?

Formularz elektroniczny zapytania o produkt

 
Łożyska kulkowe samonastawne / samonastawne zespoły łożyskowe / koła napinaczy łańcuchów / rolki napinające pasów

Samonastawne zespoły łożyskowe

Samonastawne zespoły łożyskowe w oprawach INA występują jako jednostki stojące, kołnierzowe i naciągowe w wielu różnych wersjach. Zespoły te są gotowe do montażu i składają się z oprawy INA wykonanej z żeliwa lub blachy stalowej, z którą jest zintegrowane łożysko kulkowe samonastawne INA. Aby zapewnić funkcjonalność i bezpieczeństwo eksploatacyjne we wszystkich warunkach pracy, łożyska i oprawy są wzajemnie dopasowane.

Dzięki kulistej powierzchni zewnętrznej pierścienia zewnętrznego łożyska oraz kulistej powierzchni otworu obudowy, zespoły kompensują statyczne błędy prostoliniowości wału, patrz kompensacja błędów prostoliniowości.

Zespoły łożyskowe stosuje się przeważnie jako łożyska ustalające, jednak w przypadku niewielkich obciążeń i prędkości obrotowych zespoły można stosować również jako łożyska swobodne.

Obudowa jest skręcana z konstrukcją przyłączeniową. W przypadku powierzchni skręcanych są wystarczające rozszerzone tolerancje.

 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję