POZOSTAŁE INFORMACJE

Wybór towaru i system doradczy

Rolki podporoweRolki do krzywek
 
KONTAKT

Życzą sobie Państwo oferty?

Formularz elektroniczny zapytania o produkt

 
Rolki toczne

Rolki podporowe / rolki krzywkowe

Rolki podporowe

Rolki podporowe są jedno- lub dwurzędowymi zespołami konstrukcyjnymi montowanymi na osiach. Składają się z grubościennych pierścieni zewnętrznych o profilowanej powierzchni zewnętrznej i złożeń igiełkowych lub zestawów złożeń z pełną ilością wałeczków lub igiełek. Rolki podporowe przenoszą duże obciążenia promieniowe jak też siły osiowe pochodzące od niewielkich błędów prostoliniowości oraz przekoszeń i są przystosowane do mechanizmów krzywkowych, prowadnic, instalacji transportowych itp. Łożyska są dostępne w wersjach z pierścieniem wewnętrznym lub bez, w postaci otwartej i uszczelnionej.

Rolki do krzywek

Rolki do krzywek składają się z grubościennych pierścieni zewnętrznych o profilowanej powierzchni zewnętrznej, masywnych czopów z gwintem do mocowania, tarcz oporowych i złożeń igiełkowych albo jedno lub dwurzędowych złożeń z pełną ilością wałeczków lub igiełek. Rolki przenoszą duże obciążenia promieniowe oraz siły osiowe wynikające z niewielkich błędów prostoliniowości i przekoszeń i są przystosowane do mechanizmów krzywkowych, prowadnic, instalacji transportowych itp. Łożyska są dostępne w wielu wersjach, zarówno z mimośrodem, jak i bez.

 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję