KONTAKT

Schaeffler Technology Center – Training

Industriestr. 2
97483 Eltmann
Niemcy

Tel. +49 9522 71 503

Centrum szkoleniowe
 
POZOSTAŁE INFORMACJE

Więcej informacji (np. plan dojazdu, certyfikaty) o zakładzie Eltmann można znaleźć pod: Regiony.

 
Szkolenia

Prezentacje

Szkolenia dla partnerów handlowych – idea szkoleń

Przywiązanie klientów do własnej marki zakłada budowę wzajemnego zaufania. Warunkiem koniecznym wzajemnego zaufania jest doradztwo skupiające się na wymaganiach i wyobrażeniach osoby szukającej rady.

Ta idea jest podstawą nowej koncepcji oferty szkoleniowej dla naszych partnerów handlowych. Wychodząc od właściwości i funkcji łożysk tocznych, uczestnik szkolenia otrzymuje wyjaśnienia pomagające podjąć trafną decyzję w zakresie wyboru właściwego rozwiązania z punktu widzenia konkretnego zastosowania. Wiedza ta pomaga zwłaszcza naszym partnerom handlowym przywiązać do siebie klienta, umożliwiając mu nie tylko poznanie nazw i typów łożysk tocznych, ale i dokonując wraz z nim wyboru właściwego łożyska.

Powyższe cele są zgodne z założeniami kompleksowego szkolenia pt. „Produkty i systemy łożyskowania”, składającego się z dwudniowych szkoleń pt. „Wprowadzenie do katalogu wyrobów” i „Łożyska rotacyjne – szkolenie dla zaawansowanych”. Jednodniowe szkolenie pt. „Łożyska liniowe – kurs budowy” uzupełnia wiedzę o produkcie.

Oczywiście szkolenia dotyczące montażu łożysk rotacyjnych i liniowych wciąż znajdują się w naszej ofercie. Program szkoleń w dalszym ciągu obejmuje sprawdzone kursy w zakresie techniki liniowej oraz oferty F’IS. Dodatkowe szkolenie praktyczne w zakresie łożysk przegubowych pozwala dokładniej poznać świat łożysk ślizgowych.

Uwaga: Udział w szkoleniach przeznaczonych dla naszych partnerów handlowych nie jest obowiązkowy. Zastrzegamy sobie prawo odwołania danego szkolenia bądź nieprzyjmowania zgłoszeń, np. z powodu braku albo zbyt dużej liczby chętnych. Po wysłaniu zgłoszenia należy zawsze zaczekać na potwierdzenie uczestnictwa. Ponadto zastrzegamy sobie prawo wycofania z programu szkoleń niektórych lub wszystkich oferowanych kursów bez konieczności wcześniejszego powiadomienia.

 
 
 
 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję