POZOSTAŁE INFORMACJE

Czy chcieliby Państwo dołączyć do grona naszych zatwierdzonych dostawców?

Więcej informacji na ten temat

 
Organizacja zaopatrzenia

Filozofia zaopatrzenia

Sukces gospodarczy osiągany przez Schaeffler Gruppe zależy w dużym stopniu od możliwości naszych dostawców. Nasze działy zaopatrzenia na całym świecie stale poszukują nowych dostawców o dużym potencjale, mogących przyczynić się do realizacji naszego celu, jakim jest poprawa zadowolenia klienta.

Silni partnerzy naszego przedsiębiorstwa charakteryzują się przede wszystkim następującymi cechami:

Terminowość

Wysoka elastyczność, odpowiedzialność oraz kompetencje w rozwiązywaniu problemów stanowią zalety naszych dostawców.

Odpowiedzialność kosztowa

Istotna część naszej kalkulacji kosztowej opiera się na zestawieniach cenowych naszych dostawców. Dlatego oczekujemy przejrzystości w tworzeniu cen.

Odpowiedzialność za jakość

Filozofia zapewnienia jakości u naszych dostawców opiera się na strategii „zero błędów” oraz stałej poprawie w obszarze kosztów, jakości, terminowości oraz usług. Nasi dostawcy pracują z użyciem nowoczesnego i efektywnego systemu zarządzania jakością. W określonych branżach podstawę współpracy stanowią certyfikaty ISO 9001, ISO TS 16949 lub AS 9000.

Ochrona środowiska

Podstawowym wymaganiem wobec naszych klientów jest przestrzeganie przez nich obowiązujących przepisów ustawowych i prawnych. Pożądane, a w niektórych branżach wymagane, jest posiadanie certyfikatów ISO 14001 lub EMAS.

Współpraca

Oczekujemy „pełnoprawnych” partnerów na rynku zaopatrzeniowym, wspierających nas swoją kreatywnością oraz potencjałem innowacyjnym w rozbudowie zarządzania technologią. W tym zakresie nasi partnerzy stosują narzędzia takie jak analiza wartości, standaryzacja, dopracowywanie metod technologicznych itp.

 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję