Szukany termin

Twoja kariera. Nasza przyszłość.

Nasz świat porusza się w tempie, które nabiera prędkości wraz z ciągłymi zmianami. Każdy, kto chce pomóc w ukształtowaniu tej zmiany, musi myśleć o jutrze już tu i teraz. Chcemy odgrywać aktywną rolę w przyszłości mając swój wkład, jako dostawca z branży motoryzacyjnej i przemysłowej, w czynieniu świata czystszym, bezpieczniejszym i mądrzejszym. Nasi liczni pracownicy są naszym najcenniejszym dobrem. Wnoszą istotny wkład w realizację naszej strategii. Każdy na swój sposób. Przyłącz się!

Poszukiwanie pracy

Zgłoś się już teraz i stań się częścią zespołu Schaeffler.

Dostępne oferty pracy

Dalsze informacje dotyczące kariery w Schaeffler Global Services Europe we Wrocławiu są dostępne tutaj.

Twoje zgłoszenie

Szukasz nowych wyzwań?

Wykorzystaj zatem swoje umiejętności i osiągnij swoje cele zawodowe razem z nami. Oferujemy atrakcyjne stanowiska w środowisku kolegialnym i szerokie możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.

Twoje zgłoszenie

Twój rozwój

Chcesz pracować w dedykowanym zespole, odnosić sukcesy i brać odpowiedzialność?

Zatem jesteś w odpowiednim miejscu. Schaeffler oferuje bezpieczną pracę i silną kulturę korporacyjną z wieloma korzyściami.

Możliwości rozwoju

Akademia Schaefflera

Nasi pracownicy

W Grupie Schaeffler Twoje umiejętności i zaangażowanie decydują o rozwoju Twojej kariery na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferujemy różnorodne perspektywy kariery w szerokim zakresie funkcji technicznych, cyfrowych i komercyjnych.

Dowiedz się więcej o dniu pracy w Schaeffler

Udostępnij stronę

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Potwierdzenie