Szukany termin

Współpraca cyfrowa

Organizacja zamówień

Organizacja zamówień w Grupie Schaeffler opiera się na dużej różnorodności produktów oraz wysokim stopniu internacjonalizacji rynku zamówień. Pracownicy w naszych zakładach produkcyjnych na całym świecie zajmują się pozyskaniem surowców, półfabrykatów oraz gotowych produktów. Wszędzie stosujemy zasady dotyczące wysokich wymagań w stosunku do jakości dostaw świadczonych przez naszych partnerów.

Kroki w kierunku trwałego partnerstwa

Do nawiązania z nami trwałej współpracy wymagane jest zarejestrowanie na platformie internetowej SupplyOn. Integracja poprzez elektroniczne procesy biznesowe logistyki, zakupów, jakości i finansów, zapewnia przejrzystość i przyspiesza procedury. Aby uzyskać więcej informacji na temat SupplyOn i procesu rejestracji, zajrzyj na nasz portal informacyjny dla Dostawców.

W celu cyfrowej wymiany danych fakturowych nasi dostawcy mają dostęp do bezpłatnej platformy e-fakturowania od Tradeshift. Bardziej szczegółowe informacje znajdziesz pod linkiem E-fakturowanie Tradeshift.

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Potwierdzenie