Szukany termin

Sprzedaż

Wyznacznikiem wszelkich działań w Grupie Schaeffler są potrzeby klienta: Sukces naszego przedsiębiorstwa mierzymy sukcesem naszych klientów. Dlatego nasza działalność handlowa opiera się na idei partnerstwa z naszymi klientami. Pełen serwis i doradztwo w zakresie problemów technicznych oraz handlowych jest dla nas bardzo ważne.

Jesteśmy partnerami handlowymi w dowolnym miejscu na świecie

Nasza obecność na rynkach całego świata, zarówno w postaci przedstawicielstw krajowych, przedstawicielstw, jak i reprezentacji obsługi technicznej gwarantuje stały kontakt z klientem, będąc tym samym podstawą do natychmiastowego uwzględniania i realizacji jego potrzeb.

Partnerstwo jest silnie zakorzenione w naszej organizacji

Pojęcia takie jak partnerstwo w zakresie inżynierii i systemów rozumiemy jako służbę na rzecz naszych klientów. Razem z nimi chcemy osiągać najlepsze wyniki. Istotny jest fakt, że założenia te znajdują odzwierciedlenie w organizacji wewnętrznej naszej firmy.

Podział na działy Motoryzacja, Przemysł i Handel oraz dalsze podziały wg branż są naszą odpowiedzią na potrzeby rynku w stosunku do szybkości działania oraz elastyczności. Pytania, informacje, wymagania i życzenia naszych klientów szybko docierają tam, gdzie uzyskają niezwłoczną i wyczerpującą odpowiedź.

Udostępnij stronę

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Potwierdzenie