Szukany termin

Zbuduj z nami swoją przyszłość. Gdziekolwiek jesteś.
We pioneer motion
Weź przyszłość w swoje ręce. I odkryj swój potencjał.
We pioneer motion
Pozostań sobą. Wybitne umysły tak właśnie robią.
We pioneer motion

Twoja kariera – nasza wspólna przyszłość

Nasi pracownicy są naszym najcenniejszym kapitałem. Razem sprawiamy, że poruszanie się jest bezpieczniejsze, czystsze i inteligentniejsze. Wyzwania przyszłości postrzegamy jako nowe możliwości, dlatego jako dostawca motoryzacyjny i przemysłowy chcemy być pionierami we wszystkich aspektach naszej pracy. W tym celu stawiamy na innowacyjne, otwarte i pełne zaufania środowisko pracy.

Dołącz do naszego zespołu – pomóż światu poruszać się w bardziej inteligentny sposób, wnosząc swoją karierę na wyższy poziom.

Poszukiwanie pracy

Zgłoś się już teraz i stań się częścią zespołu Schaeffler.

Dostępne oferty pracy

Twoje zgłoszenie

Szukasz nowych wyzwań?

Wykorzystaj zatem swoje umiejętności i osiągnij swoje cele zawodowe razem z nami. Oferujemy atrakcyjne stanowiska w środowisku kolegialnym i szerokie możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.

Twoje zgłoszenie

Twój rozwój

Chcesz pracować w dedykowanym zespole, odnosić sukcesy i brać odpowiedzialność?

Zatem jesteś w odpowiednim miejscu. Schaeffler oferuje bezpieczną pracę i silną kulturę korporacyjną z wieloma korzyściami.

Możliwości rozwoju

Akademia Schaefflera

Nasi pracownicy

W Grupie Schaeffler Twoje umiejętności i zaangażowanie decydują o rozwoju Twojej kariery na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferujemy różnorodne perspektywy kariery w szerokim zakresie funkcji technicznych, cyfrowych i komercyjnych.

Dowiedz się więcej o dniu pracy w Schaeffler

Kliknij i przenieś się do naszej globalnej strony CareerXperience

Dowiesz się tam, jak pracujemy w Grupie Schaeffler, zobaczysz naszą centralę i znajdziesz wybrane interesujące oferty pracy z różnych regionów, również te w Polsce!

CareerXperience

Udostępnij stronę

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Potwierdzenie