Szukany termin

Schaeffler koncentruje się na działaniach związanych z rozwojem zasobów ludzkich

Grupa Schaeffler dokonuje dużych inwestycji w kursy i zaawansowane szkolenia oraz współpracuje z licznymi uniwersytetami w zakresie ukierunkowanych na doświadczenie praktyk studenckich. Promujemy i rzucamy wyzwania naszym pracownikom dzięki ekscytującym zadaniom, które umożliwiają nam wspólną pracę nad kształtowaniem "Mobilności dla jutra". Jako światowy dostawca usług mobilnych oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego i planowania kariery zawodowej - w tym międzynarodowe wymiany między firmami z Grupy Schaeffler.

Na wszystkich etapach rozwoju kariery otrzymujesz cenne wsparcie od działu rozwoju personelu, dzięki czemu zawsze posiadasz odpowiednie do swoich zadań umiejętności - techniczne, metodyczne i osobiste.

Możliwości rozwoju

Za sprawą Schaeffler Academy inwestujemy w ciągłe wsparcie i rozwój naszych pracowników - od praktykantów po najwyższych menedżerów. Dlatego jest to jednocześnie miejsce uczenia się i nawiązywania kontaktów, a także centrum globalnej wymiany wiedzy i doświadczeń.

Schaeffler Academy

Corinna Schittenhelm, Dyrektor ds. Personalnych w Schaeffler AG

Wysoko zmotywowani i wykwalifikowani pracownicy są najważniejszym filarem długoterminowego sukcesu Grupy Schaeffler.

Kliknij i przenieś się do naszej globalnej strony CareerXperience

Dowiesz się tam, jak pracujemy w Grupie Schaeffler, zobaczysz naszą centralę i znajdziesz wybrane interesujące oferty pracy z różnych regionów, również te w Polsce!

CareerXperience

Udostępnij stronę

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Potwierdzenie