Szukany termin

Akcja promocyjna RALLYEXPERTS – sprawdź się w wyścigu po nagrody w nowej akcji promocyjnej Schaeffler.

Pressrelease Stage Image

14.07.2020 | Warszawa

„10 odcinków specjalnych, 100 nagród głównych, 1000 nagród rzeczowych – Kupuj produkty LuK, INA, FAG i walcz w pasjonującym wyścigu. Przed Tobą 10 etapów - Odcinków Specjalnych. Na końcu każdego z nich czeka wyjątkowa nagroda.”

Aby wygrać jedną z 1000 nagród rzeczowych, wystarczy regularnie rejestrować punkty z produktów wszystkich marek grupy Schaeffler: LuK, INA oraz FAG na www.repxpert.pl.

Uczestnicy akcji promocyjnej mają szansę na skompletowanie wyjątkowego zestawu nagród – wakacyjnego niezbędnika Schaeffler oraz nagrody głównej, sportowo-rajdowy weekend na torze Tomka Kuchara – Driveland.

Akcja promocyjna realizowana jest u autoryzowanych Dystrybutorów lub Partnerów Schaeffler Polska, na portalu repxpert.pl oraz na stronie internetowej www.rallyexperts.pl.

Mimo sytuacji panującej na świecie nie zwalniamy – mówi Joanna Ciszewska, Marketing Manager w Schaeffler Polska. To już kolejna akcja promocyjna w tym roku skierowana do naszych klientów – mechaników samochodowych, których zapraszamy do wspólnej zabawy – 10 etapowego wyścigu po nagrody. W naszej akcji nagradzamy lojalnych klientów kupujących produkty naszych marek: LuK, INA i FAG – każdy kolejny zakup to dodatkowe punkty i wyższe miejsce w rankingu.

Centralnym elementem akcji jest portal REPXPERT – unikalna na polskim rynku platforma internetowa skierowana do profesjonalistów – mechaników samochodowych, na której nasi klienci znajdą nie tylko pełną ofertę, wskazówki dotyczące montażu, ale także nielimitowane wsparcie naszych ekspertów technicznych, dodaje Konrad Habit, odpowiadający za portal.

Punkty promocyjne rejestrowane na naszej platformie przez uczestników akcji automatycznie przekładają się na miejsca w rankingu bieżącej promocji – dodaje

Akcja promocyjna jest realizowana u autoryzowanych Dystrybutorów lub Partnerów Schaeffler Polska Sp. z o.o. od 6 lipca do 13 września 2020 r.

Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie: www.rallyexperts.pl oraz na profilu facebook Schaeffler REPXPERT Polska

Wydawca: Schaeffler Polska Sp. z o.o.
Kraj wydania Polska

Pliki do pobrania

Informacje prasowe

Pakiet (informacje prasowe + materiały medialne)

Udostępnij stronę

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Potwierdzenie