Szukany termin

Schaeffler we wrześniu przygotował nową Akcję pod nazwą „Wielka Gra” Wielka Gra - Schaeffler zaprasza do udziału w nowej promocji

Pressrelease Stage Image

10.09.2020 | Warszawa

Schaeffler we wrześniu przygotował nową Akcję pod nazwą „Wielka Gra” – tym razem jest to konkurs edukacyjno–wiedzowy przeznaczony – po raz pierwszy – nie tylko dla użytkowników portalu REPXPERT.

„Liczy się refleks! Pokaż na co Cię stać, podejmij wyzwanie, odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj jedną z 3 000 nagród”

Aby wygrać nagrodę wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe, wybrać ulubioną nagrodę z dostępnych na ekranie, wypełnić prawidłowo formularz zgłoszeniowy z danymi i kliknąć „Wyślij”.

Potem już tylko krok dzieli uczestnika od wygranej - należy kliknąć w link potwierdzający udział w akcji, który przyjdzie na skrzynkę mailową i oczekiwać na nagrodę.

Startujemy z trzecią akcją promocyjną w tym roku skierowaną do naszych klientów – mechaników samochodowych - mówi Joanna Ciszewska, Marketing Manager w Schaeffler Polska. Uczestnicy akcji mają szanse w łatwy sposób zdobyć nagrodę, która przyda im się w serwisie samochodowym i nie tylko. Zasady są bardzo proste – zagraj, a się przekonasz!

Akcja promocyjna realizowana jest na stronie www.wielka-gra.pl od 10.09.2020 do 31.12.2020 lub do wyczerpania zapasów nagród. Skierowana jest do przedsiębiorców, którzy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej prowadzą warsztat samochodowy lub świadczą inne usługi związane z naprawą lub konserwacją pojazdów.

Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie: www.wielka-gra.pl

Wydawca: Schaeffler Polska Sp. z o.o.
Kraj wydania Polska

Pliki do pobrania

Informacje prasowe

Pakiet (informacje prasowe + materiały medialne)

Udostępnij stronę

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Potwierdzenie