Szukany termin

Nowość w sklepie bonusowym REPXPERT! Bon towarowy!

Pressrelease Stage Image

09.12.2022 | Warszawa

„Pierwszy raz w Polsce, w ramach programu lojalnościowego REPXPERT firmy Schaeffler zgromadzone punkty można zamienić na bony towarowe. Bony umożliwiają otrzymanie opustu na zakupu towarów Schaeffler u jednego z naszych Dystrybutorów” - mówi Konrad Habit, zarządzający zespołem Produktu. „Akcję rozpoczynamy z naszym dystrybutorem Auto Partner, mającym szeroką sieć dystrybucji w całej Polsce.” – dodaje. „Jeśli produkt będzie cieszył się zainteresowaniem postaramy się wprowadzać kolejne tego typu rozwiązania do oferty w naszym sklepie bonusowym REPXPERT.”

Portal warsztatowy REPXPERT to jednak nie tylko sklep bonusowy – to także szybki dostęp do informacji i usług dotyczących produktów marek LuK, INA i FAG, napraw, trendów na rynku motoryzacyjnym Aftermarket i możliwość szkolenia się. Co ciekawe, portal jest całkowicie bezpłatny, a dostęp do niego nieograniczony i możliwy przez 24 godziny na dobę!

Kod rabatowy o wartości 100 zł oferowany w REPXPERT, uprawnia do uzyskania zniżki przy zamówieniach, na produkty LuK, INA i FAG, składanych w sieci sprzedaży dystrybutora części zamiennych Auto Partner.

W przyszłości planowane jest rozszerzenie akcji o kupony od kolejnych dystrybutorów.

Więcej informacji: www.repxpert.pl.

Wydawca: Schaeffler Polska
Kraj wydania Polska

Pliki do pobrania

Informacje prasowe

Pakiet (informacje prasowe + materiały medialne)

Udostępnij stronę

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Potwierdzenie