Szukany termin

Oficjalny operator sklepu Schaeffler w Allegro. Zaproszenie do współpracy w Strefie Marek Allegro

Pressrelease Stage Image

24.11.2022 | Warszawa

Niniejsze zaproszenie ma na celu wybranie partnerów do prowadzenia Oficjalnego Sklepu Schaeffler w ramach platformy e-commerce Allegro.

Zaproszenie jest kierowane do obecnych Oficjalnych Dystrybutorów Schaeffler oraz firm handlowych zajmujących się obrotem części zamiennych firmy Schaeffler, po-siadających wymaganą wiedzę w zakresie produktów Schaeffler oraz możliwości techniczne do prowadzenia skutecznej sprzedaży na platformie Allegro.

Nie jest to procedura przetargowa. Każdy podmiot spełniający kryteria będzie mógł otrzymać zgodę na używanie logotypów marek Schaeffler na platformie allegro w ramach prowadzenia firmowego sklepu w strefie marek Allegro.

Schaeffler umożliwia wystąpienie z propozycją prowadzenia strefy wszystkich posiadanych marek w segmentach produktów Schaffler takich jak przeniesienie napędu, silnik, podwozie tj. LuK, INA oraz FAG łącznie lub każdej marki oddzielnie. Każda strefa będzie dodatkowo oznaczona marką Schaeffler.

Schaeffler nie ogranicza liczby Operatorów swoich marek w Strefie Marek Allegro. O kolejności decyduje dostarczenie dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów do Schaeffler, czas potrzebny na podpisanie umów o współpracy oraz czas wdrożenia po stronie Operatora.

Na zgłoszenia oczekujemy w terminie: do odwołania.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: abz_operator@schaeffler.com

Więcej informacji w pliku PDF poniżej w zakładce "Powiązane dokumenty".

Wydawca: Schaeffler Polska
Kraj wydania Polska

Pliki do pobrania

Informacje prasowe

Pakiet (informacje prasowe + materiały medialne)

Udostępnij stronę

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Potwierdzenie