Szukany termin

Możliwości rozwoju

Na wszystkich etapach rozwoju kariery otrzymujesz cenne wsparcie od działu rozwoju personelu, dzięki czemu zawsze posiadasz odpowiednie do swoich zadań umiejętności - techniczne, metodyczne i osobiste.

Dobry Start: Szkolenie wstępne

Dzięki indywidualnemu planowi szkolenia wstępnego otrzymasz wszystkie informacje i wiedzę, których potrzebujesz do pracy w Grupie Schaeffler - uzupełniając umiejętności, które już posiadasz. Potrzebujesz kompleksowego przeglądu naszej firmy, aby Twoja faza wstępna w pracy przebiegała sprawnie. Dlatego organizujemy szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników, podczas których mogą oni spojrzeć poza swój dział i zapoznać się ze strukturą organizacyjną firmy. Mentor, który pomaga w poznaniu środowiska pracy, zapewnia, że od samego początku jesteś zintegrowany z zespołem. Jako alternatywę dla bezpośredniego wejścia do firmy oferujemy również programy staży dla absolwentów.

Rozwój osobisty i planowanie kariery: Talent Management

Jednym z najważniejszych zadań Talent Management w Schaeffler jest indywidualny rozwój każdego pracownika. Zarządzanie talentami polega na oferowaniu pracownikom konkretnych możliwości rozwoju, a także identyfikowania osób o dużym potencjale i uwzględniania ich z wyprzedzeniem pod kątem stanowisk (międzynarodowych) w firmie.

Zarządzanie talentami to cykl całoroczny, który rozpoczyna się od Dialogu Rozwoju Pracownika (Employee Development Dialog), który odbywa się raz w roku, podczas którego pracownicy i ich menedżerowie omawiają zachowanie, wydajność, potencjał i umiejętności pracownika. Indywidualny plan rozwoju jest elementem opcjonalnym podczas rozmowyi zapewnia pomoc w definiowaniu i planowaniu rozwoju osobistego. Wyniki tego dialogu stanowią podstawę do dyskusji podczas kolejnych Global Talent Reviews. Przeglądy te (GTR) służą jako platforma wymiany informacji między wszystkimi działami w celu identyfikowania i potwierdzania pracowników z potencjałem, inicjowania indywidualnego rozwoju i planowania sukcesji.

Kwalifikacje: Schaeffler Academy

Wysoko wykwalifikowani pracownicy są kluczowym czynnikiem sukcesu w konkurencji globalnej - teraz bardziej niż kiedykolwiek. Schaeffler oferuje swoim pracownikom wiele możliwości rozwoju pracowników pod patronatem Schaeffler Academy. Dzięki szerokiej gamie kursów możliwości podnoszenia kwalifikacji oferowane przez Schaeffler Academy są skierowane do wszystkich naszych pracowników - od praktykantów do najlepszych menedżerów, pomagając im osiągnąć cele osobiste i zawodowe.

Grupa Schaeffler stawia na strategiczny i systematyczny rozwój wszystkich pracowników. Omawiane są wszelkie wymagania kwalifikacyjne, a szczegółowy plan szkoleń jest ustalany podczas corocznego Dialogu Rozwoju Pracownika. Kompleksowy katalog szkoleń obejmuje kilka obszarów, na przykład rozwój osobisty, zarządzanie i umiejętności techniczne, a także technologie informacyjne. Profesjonalni trenerzy i nowoczesne metody nauczania gwarantują wysoki stopień przekazywania wiedzy specjalistycznej. Wspieramy Cię w tworzeniu sieci zawodowej oraz w rozwoju osobistym i zawodowym dzięki programom skierowanym do konkretnych grup docelowych i uczestników z różnych lokalizacji.

Wewnętrzny portal pracy

Zmień pracę i zostań w Grupie Schaeffler. Dalszy rozwoj pracowników i umożliwienie zmiany stanowiska w firmie są dla nas szczególnie ważne. Dlatego stworzyliśmy wewnętrzny portal pracy w Intranecie, aby umożliwić naszym pracownikom szybki dostęp do bazy danych wszystkich wakatóww firmie i składanie wniosków bezpośrednio online.

Jasne inspiracje: zarządzanie pomysłami

Dzięki "ideafactory" Schaeffler oferuje pracownikom doskonałą platformę do kierowania możliwościami optymalizacji procesów lub produktów we właściwym kierunku. Ponieważ zarządzanie pomysłami jest korzystne zarówno dla firmy, jak i pracownika zgłaszającego, przełożeni i współpracownicy udzielają pełnego wsparcia pomysłodawcom. Co więcej, po pomyślnym wdrożeniu pomysłu pracownik otrzymuje także premię i ma poczucie realnego wpływu na usprawnienie pracy w Schaeffler.

Kliknij i przenieś się do naszej globalnej strony CareerXperience

Dowiesz się tam, jak pracujemy w Grupie Schaeffler, zobaczysz naszą centralę i znajdziesz wybrane interesujące oferty pracy z różnych regionów, również te w Polsce!

CareerXperience

Udostępnij stronę

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Potwierdzenie