Szukany termin

Schaeffler cyfryzuje procesy zakupów materiałów pośrednich na całym świecie poprzez wprowadzenie Coupa

Coupa to oparta na chmurze platforma przychodów biznesowych typu business-to-business (B2B), która zapewnia wymierną wartość dzięki widoczności wydatków w czasie rzeczywistym, kontroli, zgodności i elastyczności. W przyszłości Schaeffler będzie mapować wszystkie działania związane z zaopatrzeniem i zamówieniami za pośrednictwem Coupa.

W przyszłości Schaeffler w swojej komunikacji z partnerami będzie konsekwentnie skupiać się na cyfrowej komunikacji – Dołącz do naszej sieci!

Proces od źródła do kontraktu rozpoczął się w grudniu 2020 roku. Od tego czasu nasi dostawcy są zapraszani do udziału w zapytaniach ofertowych poprzez zalogowanie się na platformę. Negocjacje kontraktowe z wybranym dostawcą odbywają się również za pośrednictwem Coupa.

Procesy zamawiania i zarządzanie katalogami będą migrowane krok po kroku. Schaeffler zostanie uruchomiony w pierwszych regionach od kwietnia 2021 r. Następnie obszary zarządzania katalogami, wydrukami i zamówieniami będą dostępne w portalu dostawców Coupa lub w pełni elektronicznie.

Zarejestruj się w Coupie już teraz. Korzystanie z Coupa jest dla Ciebie jako dostawcy bezpłatne.

Zarejestruj się (przycisk z linkiem do rejestracji)

Z powodzeniem uczestnicz w Sourcing NPM z Coupa

Zaproszenia do składania zapytań ofertowych otrzymasz e-mailem ze strony „Schaeffler.coupahost.com”. Wiadomość e-mail zawiera link do Coupa i umożliwia dostęp do aktualnego zapytania ofertowego. Gdy zostaniesz wybranym dostawcą, negocjacje dotyczące umowy będą odbywać się również za pośrednictwem Coupa.

W naszym materiale szkoleniowym wyjaśniono proces logowania i udział w zapytaniu ofertowym w systemie.

Materiał szkoleniowy

Coupa | Supplier Guide – Sourcing & Contracting

Coupa | Supplier Guide – eAuction

Schaeffler Coupa: sourcing

Tworzenie i aktualizacja profilu Twojej firmy

Aby zostać dodanym jako dostawca materiałów nieprodukcyjnych w firmie Schaeffler, należy zarejestrować się w Coupa. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany, zaprosimy Cię do rejestracji e-mailem.

Dzięki Coupa i zintegrowanym formularzom zarządzania informacjami o dostawcach (SIM) możesz w każdej chwili łatwo zarządzać profilem swojej firmy, a także ważnymi informacjami, takimi jak nazwa firmy, adres, osoby kontaktowe i certyfikaty.

Formularze są dostępne w języku angielskim. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia, możesz je znaleźć na liście materiałów szkoleniowych i tłumaczeń.

Materiały szkoleniowe i lista tłumaczeń

Coupa | Supplier Guide – Supplier Information Management (SIM)

Coupa | Translation matrix for SIM forms

Schaeffler Coupa: Creating and updating your company profile

Sprawna wymiana zamówień zakupowych kanałami cyfrowymi w Coupa

Dowiedz się, jak otrzymywać zamówienia za pośrednictwem platformy Schaeffler NPM i jakie korzyści zapewniają rozwiązania cyfrowe Coupa.

W naszym materiale szkoleniowym objaśniamy proces logowania oraz możliwości wymiany zamówień poprzez bezpośrednie połączenie (cXML), portal (Coupa Provider Portal) oraz pocztę elektroniczną w oparciu o Provider Actionable Notification (SAN). Dodatkowo udostępniamy ankietę, za pomocą której możesz nam opowiedzieć o swoich możliwościach technicznych i parametrach.

Materiały szkoleniowe i kwestionariusz

Coupa | Supplier Guide – Otrzymuj i przeglądaj zamówienia zakupu

Coupa | Supplier Guide – cXML connection setup

Coupa | Supplier Enablement – Questionnaire

Schaeffler Coupa: purchase orders

Dostarczaj produkty i usługi cyfrowo dzięki katalogom Coupa i Punchouts

Udostępnij swoje produkty i usługi w formie cyfrowej, aby ułatwić naszym pracownikom znalezienie Twoich produktów i usług.

Nasze materiały szkoleniowe informują Cię o procesie logowania i możliwościach wgrania katalogów. Ponadto wyjaśniono połączenie Punchouts z Coupą. Dodatkowo udostępniamy ankietę, za pomocą której mogą Państwo poinformować nas o swoich możliwościach technicznych i parametrach.

Materiały szkoleniowe i kwestionariusz

Coupa | Supplier Guide – Punchout setup

Coupa | Supplier Guide – Zarządzanie katalogami

Coupa | Supplier Enablement – Questionnaire

Coupa | Catalog Field Description and Examples

Schaeffler Coupa: Katalogmanagement

Pytania?

Skontaktuj się z osobą kontaktową w dziale zakupów Schaeffler lub skorzystaj z innych opcji na portalu sukcesu Coupa.

Coupa Success Portal | For suppliers

Coupa Success Portal | Contact us

Udostępnij stronę

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Potwierdzenie